Hendek Belediyesi’nin asfalt atağı hızla sürüyor

Hendek Belediyesi tarafından kısa süre önce başlatılan asfalt atağı hızla devam ediyor.

Hendek Haber 08.08.2017, 15:05 08.08.2017, 21:37
Hendek Belediyesi’nin asfalt atağı hızla sürüyor

Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Sivritepe, Paşaköy, Çobanyatak, Hallaç ve Karatoprak Mahallelerinde asfalt çalışmasını tamamladı.

2017 Yılında asfaltlanmayan mahalle bırakmamayı hedefleyen Hendek Belediyesi, asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ekipler gece gündüz demeden çalışıyor. Uzak ve Merkez Mahallelerde tespit edilen yerlere asfalt atılması için Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri hergün bir mahallede çalışmasını yapıyor.

Artan nüfusla birlikte hizmet alanımız da genişliyor

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, çalışmaları yakından takip ediyor. Başkan Püsküllü, her geçen gün hızla büyüyen ve gelişen ilçemizde, hizmet ağının da genişlediğini belirterek “ İlçemiz büyüyüp geliştikçe artan nüfusla birlikte hizmet alanımız da genişliyor. Yaptığımız tüm çalışmalar ilçemizin geleceğine yönelik çalışmalardır. Geleceğimiz olan çocuklarımıza daha güzel ve daha yaşanabilir bir Hendek bırakmanın gayreti ile yoğun bir şekilde çalışıyoruz. 2017 Yılı asfalt atağımız da aralıksız devam ediyor. Tespit edilen tüm mahallelerimize asfalt çalışması yapacağız “ Dedi.

Yorumlar (1)
fehmi 4 yıl önce
yaptıkları iş güzarlık için yapıyorlar şuraya bir bakamrısınız daracık şahsa özel yol yapıyorsunuz, yol dediğiniz yarınlara göre yapılır bu nedir daracık bir kişi için yapılmış br yol gibi gözüküyor, yazıktır çarçur etmeyin ne kanalı var ne de düzeni yapmaksa yapmak diye yol yapıyorsunuz
27
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 25 Temmuz 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı