Hendek Belediyesi Kırkpınar’a otobüs kaldırdı

Bu yıl 656.’sı düzenlenen Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşlerini izlemek isteyen vatandaşlar için Hendek Belediyesi tarafından ücretsiz otobüs tahsis edildi.

Hendek Haber 13.07.2017, 13:46 13.07.2017, 13:50
Hendek Belediyesi Kırkpınar’a otobüs kaldırdı

Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşlerini izlemek isteyen vatandaşlara Hendek Belediyesi tarafından otobüs tahsis edildi. Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Kırkpınar’a giden vatandaşları yolcu ederek, hayırlı yolculuklar temennisinde bulundu.


Hendek Belediyesi önünden hareket eden güreşseverleri Başkan Püsküllü yolcu etti.

Ata sporumuza sahip çıkıyoruz

Başkan Püsküllü, yolculuk öncesi Kırkpınar Güreşlerini izlemeye giden vatandaşlarla sohbet ederek “ Her yıl olduğu gibi bu yıl da Tarihi Kırkpınar Güreşlerini izlemek isteyen vatandaşlarımıza otobüs tahsis ettik. İlçemizden de güreşçilerimiz orada mücadele edecekler. Ata sporumuza sahip çıkıyoruz. Yalnız güreşlerde değil diğer spor dallarında da sporcularımıza destek veriyoruz. Hendek’imizde de yağlı güreşlerimizi yaptık. Sorunsuz bir etkinlik geçirdik. Buradaki güreşçilerimiz Kırkpınar güreşlerinde mücadele edecekler ve inşallah derece ile dönerler “ Diyerek, güreşseverleri yolcu etti.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Hendek Belediye Başkanını başarılı buluyor musunuz ?
Hendek Belediye Başkanını başarılı buluyor musunuz ?
Namaz Vakti 26 Şubat 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
12
açık