banner194

Hendek Belediyesi Kasım Ayı Meclisi Toplandı gerçekleştirildi

Hendek Belediyesi Kasım Ayı olağan toplantısı Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü Başkanlığında,  meclis toplantı salonunda gerçekleşti.

Hendek Belediyesi Kasım Ayı Meclisi Toplandı gerçekleştirildi
banner180

Gündemde bulunan maddeler tek tek görüşüldü.

Gündemdeki, Belediyemiz mülkiyetinde bulunan İlçemiz Akova Mahallesi tapunun 1328 ada 1 nolu 2.994,71 M2 lik parselin Dini Tesis olarak Hendek Müftülüğüne tahsis edilmesi maddesi ile İlçemizdeki SEDAŞ'a ait trafo yerlerinde 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Plan değişikliği yapılması ile ilgili komisyon raporu ve İlçemiz Kemaliye Mahallesi (14 Ada) için 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Plan değişikliği yapılması ile ilgili komisyon raporu maddeleri görüşülerek kabul edildi. 

Gündemin diğer maddesi olan,  İlçemiz Kurtköy Mahallesi (104 Ada) için 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Plan değişikliği yapılması ile ilgili komisyon raporu da görüşülerek komisyona iade edildi.  

İlçemiz Servetiye Mahallesi 1368 ada 1 parselde 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Plan değişikliği yapılması maddesi İmar Komisyonuna havale edilirken,  Belediyemize ait kullanım olanağı bulunmayan 2 adet iş makinası ile bir adet römorkun (54HB14-01, 54HB14-04, 54KF099) satışları ile ilgili madde de Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.

İlave gündem maddesi olan, Belediyemiz hizmetlerinde kullanılmak üzere Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne ait 54 TV 926 plakalı çekici ile 54 YU 603 plakalı otobüsün hibe olarak istenmesi maddesi de görüşülerek kabul edildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Maddiyatcı belediye
Maddiyatcı belediye - 12 ay Önce

malesef hendek hendekli olmayan meclis üyelerinin kararlarıyla yönetilmektedir, gelecek yönetimlerde buna çok dikkat edilmelidir, madiyatla ilçe başkanlığı tartılmamalıdır

Hendekli
Hendekli - 12 ay Önce

Belediye seçimlere giderken, meclis üyelerini bir bir tasviye etmelidir, pasif belediye meclis üyesi istemiyoruz

Adem
Adem - 10 ay Önce

el kaldıranlar hep aynı nakaratta, yazık hendek e ne olacak onc ayarım yamalak proje ile neyi becerdinizde el kaldırıyorsunuz

SIRADAKİ HABER