banner194

Hendek Belediyesi Karate Takımı adına ter döktü

Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenlediği Okul sporları gençler final müsabakaları sona erdi.22-24 mayıs 2015 tarihlerinde Mersin’in Edip Burhan Kapalı spor salonunda düzenlenen turnuva final müsabakalarıyla sona erdi.

Hendek Belediyesi Karate Takımı adına ter döktü
banner180
Türkiye genelinden toplamda 1102 sporcunun katıldığı turnuvada Hendek Belediyesi Karate Takımından Hümeyra Beyza Ünlüsoy Hendek Belediyesi Karate Takımı adına ter döktü.


48 kg da yarışan ve grubunda 16 kişi ile ter döken Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcusu Hümeyra Beyza Ünlüsoy turnuvanın sonunda altın madalya ile  dönerek başarılı bir sonuç elde etti.


Hendek Belediyesi Eski Belediye Başkanı ve aynı zamanda Sakarya Ak Parti Milletvekili adayı Sayın Ali İnci Turnuvada yarışan Ünlüsoy’u tebrik ederken Hendek Belediyesi Karate Takımına destekleri kesmediğini ve bundan sonra da kesmeyeceklerini söylerken Antrenörler nurkan Kayacık ve Soner Açıkyol’u da emeklerinden dolayı tebrik etti.


Ayrıca Kayacık ve Açıkyol; ‘ Hümeyra Beyza Ünlüsoy turnuvada çok iyi bir performans çıkarttı. Çalışmalarımızın karşılığını bize gösterdi. Doğru yerde olduğumuzu görüyoruz. Bundan sonraki turnuvalarda da aynı sonuçlarla dönmeyi bekliyoruz. ‘ dedi. 

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2015, 12:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER