Hendek Belediyesi Karate Kulübü Sporcusu Kerem Rusya’da

Hendek Belediyesi Karate Kulübü Sporcusu Kerem Ali Zeren, Rusya’da yapılacak olan Rusya Open Karate Turnuvası’na katılmak üzere Rusya’ya gitti.

Hendek Haber 14.02.2013, 16:34 14.02.2013, 19:01
Hendek Belediyesi Karate Kulübü Sporcusu Kerem Rusya’da
Hendek Belediyesi Karate Kulübü Sporcusu Kerem Ali Zeren, Rusya’da yapılacak olan Rusya Open Karate Turnuvası’na katılmak üzere Rusya’ya gitti.15-16-17 Şubat tarihlerinde Rusya’da yapılacak olan, Rusya Open Karate Şampiyonası’nda, Hendek Belediyesi Karate Kulübü Sporcusu Kerem Ali Zeren, ülkemizi ve Hendek’i temsil edecek.  17 Ülkenin katılacağı turnuvaya, Türkiye’den altı sporcu katılıyor. Kerem, Türkiye’den katılacak olan altı sporcudan birisi olarak,  turnuvada mücadele edecek. 68 Kiloda mücadele edecek olan Kerem, Hendek’e derece ile dönmeyi hedefliyor.

Hendek Belediyesi Karate Kulübü Antrenörü Nurkan Kayacık da, Rusya’da yapılacak olan Rusya Open Karate Turnuvası’na, Milli Takımlar Antrenörü olarak görev yapacak. Karate İl Temsilcisi Aykut Duman ve Antrenör Nurkan Kayacık, sporcusu Kerem Ali Zeren ile birlikte turnuvaya katılmak üzere Rusya’ya gitti.
 
Yorumlar (0)
19
kapalı