banner194

Hendek Belediyesi asfalt çalışmalarını başlattı.

Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından asfalt çalışması başladı. Ekipler mahallelerde 33 bin ton asfalt çalışması yapacak.

Hendek Belediyesi asfalt çalışmalarını başlattı.
banner180

Hendek’te asfalt mesaisi

33 Bin ton asfalt

Hendek Belediyesi asfalt çalışmalarını dualarla başlattı. Köprübaşı ve Dereboğazı Mahalleleri’nde başlayan asfalt çalışması öncesi, kazasız belasız çalışma için kurban kesilip dualar edildi.


Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilk olarak Köprübaşı Mahallesi 3503.’ncü sokakta 100 metre ve  Dereboğazı Mahallesi 1028. ’nci sokakta da 500 metrelik yolda sıcak asfalt çalışmasına başlayarak, asfalt çalışmasına start verdi. 

Çalışmalara yoğun gayretle devam

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, sıcak asfalt çalışmasına start  verdiklerini belirterek  “ Sıcak asfalt çalışmalarımıza başladık. Ekiplerimiz ilk olarak Köprübaşı ve Dereboğazaı Mahalleleri’nde asfalt çalışmasına başladı. Bu yıl toplamda 33 bin ton asfalt atacağız. Hizmetlerimiz ilçemizin her bölgesinde yoğun gayretle devam ediyor. Ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışıyorlar. Yoğun bir yaz dönemi geçiriyoruz. Asfalt startını da verdik ve kazasız belasız bir çalışma dönemi diliyorum “ diyerek,  ekiplere yoğun gayretlerinden dolayı teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Eyüp
Eyüp - 1 yıl Önce

hendek dereboğazına yıllardır atılmayan asfalt irfan püskülü dereboğazından ev aldı diyemi atılıyor, sormadan edemiyorum bir dereboğazlı olara, yıllardır imar bekleyen sokakları irfan püskülümü düzeltiyor acaba, nerde eski avareler ?

SIRADAKİ HABER