banner194

Hendek Belediye Başkanı Püsküllü Kadınlar Günü’nü kutladı

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeni ile mesaj yayınladı.

Hendek Belediye Başkanı Püsküllü Kadınlar Günü’nü kutladı
Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü mesajında, toplumun temel taşının aile, ailenin temel taşının ise kadınlar olduğunu belirterek “ Bütün fedakarlığı ile ailenin temel taşı olan kadınlarımız, huzurlu, mutlu ve geleceğinden emin fertler yetiştirmek için olağanüstü gayret göstermektedir.

Tüm Dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini ve isteklerini dile getirdikleri, birlik ve beraberlik günü olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlanmaktadır.

Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarken, yürekleri sürekli sevgi dolu başta şehit anneleri, şehit eşleri olmak üzere tüm kadınlarımıza saygılarımı sunarım “ Dedi.
Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2016, 01:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

i̇kti̇darinizda kadina saygi-1
sayın başkan, keşke atatürk ve onun kurduğu cumhuriyet sayesinde çıkartılan medeni kanun ile türk kadınına gerek birey olarak, gerekse de onları ikinci sınıf vatandaş olmaktan çıkartılıp eşit haklara kavuşturulduğundan da bahset seydin. türk milletine sağladıkları bu çağdaş kazanımdan dolayı keşke buna olanak sağlayanları da hatırlayıp ansaydın. hendek belediye başkanı sıfatı taşıyan biri olarak size bu yakışırdı. günümüzde ülkemizde kadının itibarını ayaklar altına alan bir zihniyet , bize üçüncü dünya ülkesi görünümüne sokmaktadır. bu konudaki en canlı örneği veriyorum. yıl 2016eski eşinden boşanmadan yabancı uyruklu bir kadınla beraber olan ve bu beraberlikten bir çocuğu olan bir bakandan bahsetmek istiyorum. olay duyulduğunda bu bakan, o benim resmi nikahlım.” adı geçen kadın ile dini, ahlaki ve örfi tüm vecibeler yerine getirilerek aleni ve meşru bir şekilde hayatımı sürdürmekteyim.” dedi.

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

i̇kti̇darinizda kadina saygi-2 i̇şte, kadına ve aile kurumuna saygısı olmayan bu şahıs ne yazık ki bu gün ülkemizde bakanlar kurulunda başbakan yardımcılığı yapmaktadır. nerede kadın hakları, nerede tek eşlilik, nerede kadın erkek eşitliği, nerede kadına verilen değer, nerede medeni kanun, nerede yasalar. tüm yaptıklarını dini, örfi ve ahlaki vecibe” olarak gördü. üstelik bu şahıs, 26 üyeli bakanlar kurulunda, üstelik de kadın olan aile ve sosyal politikalar bakanı ile aynı masada oturuyor ve bu kadın bakan tarafından kendisine siz eski eşinizden boşanmadan dini nikahla yeni bir eş almakla, eski eşiniz kadının hukuki hakkını zedelemiş olmuyor musunuz?” diye sormuyor.cumhuriyetimizin kazanımlarını yok etmek isteyen bu zihniyet, sizin eseriniz. kadınlarımızı koruyamıyorsunuz.kadına şiddet, sizin döneminizde artış gösterdi.daha önceki gün "zaman gazetesi önündeki baş örtülü bacılarınıza (!)” ve kadıköy'de başı örtüsüz kadınlara”, yapılanlar o kadar taze ki; bizi o kadar da saf bellemeyin.

SIRADAKİ HABER