banner194

Hendek Belediye başkanı İNCİ Kadınlar Günü’nü kutladı

Kadının bir birey olarak, toplumda kendine bir yer edinmesinin uzun çabaların sonucunda gerçekleştiğini belirten Başkan İnci, "Öncelikle bilmemiz gereken, kadının erkekler ile eşit varlıklar olarak toplumuzda yerini alması uygarlık yolunda kaydedeceğimiz bir aşamadır.

Hendek Belediye başkanı İNCİ Kadınlar Günü’nü kutladı
Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.
Kadının bir birey olarak, toplumda kendine bir yer edinmesinin uzun çabaların sonucunda gerçekleştiğini belirten Başkan İnci, "Öncelikle bilmemiz gereken, kadının erkekler ile eşit varlıklar olarak toplumuzda yerini alması uygarlık yolunda kaydedeceğimiz bir aşamadır. Ülkemizde kadınlarımızın toplumda hak ettikleri yeri almaları konusunda yapılan çalışmalar sevindiricidir. Ama daha büyük çalışmalar yapmamız gerektiğinin de farkındayız.” dedi.

Cefakar kadınlar

İnci, sözlerine şöyle devam etti: "Zamanın her döneminde, yaşamın her alanında başarılarına tanık olduğumuz kadınlar, aynı zamanda eş ve anne olmanın getirdiği sorumluluklarının gereğini de büyük bir fedakârlıkla yerine getirmektedirler. Onların yaşama bakışlarındaki hassasiyet, sağduyu ve zekaları, hayatı her zaman kolaylaştırmaktadır. Hendek Belediyesi olarak her zaman kadınlarımızın yanındayız ve yaşamın her alanında onlara olan desteğimizi sürdürüyoruz. Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlar, saygı ve sevgilerimi sunarım.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER