Hendek Belediye başkanı İNCİ den sporculara ev sözü

Malezya’da yapılacak olan Dünya Ümit Genç- 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası’na katılan Hendekli sporcularla Malezya’da olan Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, ev sözü verdi.

Hendek Belediye başkanı İNCİ den sporculara ev sözü
banner180

 13-16 Ekim tarihlerinde Malezya’da yapılan Dünya Ümit Genç- 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası 13 Ekim Perşembe günü start aldı. Üç gün sürecek olan şampiyonada Hendek Belediyesi Karate Kulübü Sporcuları, 53 kiloda Büşra Tosun ve 59 kiloda Nurcan Çiçek altın madalya için mücadele ediyor.

Milli takım kafile Başkanı olarak Malezya’da bulunan Başkan Ali İnci, Kulüplerarası Avrupa Şampiyonası’nda  Hendek Belediyesi Karate Kulübü’nde mücadele eden Neslihan Çalışkan, Hendek Belediyesi Karate Kulübü sporcuları Buşra Tosun ve Nurcan Çiçek’e ev sözü verirken;  İstanbul’da yaşayan Hendekli sporcu Enes Sefa’ya ise 10 bin dolar şampiyonluk sözü verdi.
Başkan İnci, Malezya’da Sakaryalı hakem Uğur KObaş, Sakarya Büyükşehir Antrenörü Hikmet Şaha ve aslen Hendekli olan Milli Takımlar Antrenörü Ercan İnce ile birlikte sporcularla yakından ilgileniyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER