Hendek Belediye Başkanı İnci bir söz daha verdi

1.Amatör liginin başarılı temsilcisi Kazimiyespor Başkanı Ahmet Atçı ,Sportif Direktör Atilla Bilgin,Başkan Yardımcısı Mehmet Atıcı,Teknik heyet ve futbolcular Bayraktepe tesislerinde kahvaltıda bir araya gelerek şampiyonluk sözü verdiler.Kazimiyespor’un kahvaltısına Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’de katılarak futbolculara başarılar diledi.İ

Hendek Haber 19.11.2012, 13:31 20.11.2012, 01:06
Hendek Belediye Başkanı İnci bir söz daha verdi
 İnci’den Kazimiyespor’a mangal sözü

1.Amatör liginin başarılı temsilcisi Kazimiyespor Başkanı Ahmet Atçı ,Sportif Direktör Atilla Bilgin,Başkan Yardımcısı Mehmet Atıcı,Teknik heyet ve futbolcular Bayraktepe tesislerinde kahvaltıda bir araya gelerek şampiyonluk sözü verdiler.Kazimiyespor’un kahvaltısına Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’de katılarak futbolculara başarılar diledi.İnci “Kazimiyespor’un başarısı bizleri de mutlu ediyor.Kulüp Başkanınız ve yönetiminiz ile birlikte büyük bir başarıya imza atacağınıza inanıyorum.Oynayacağınız müsabakalarda başarılar diliyorum.”dedi.

İnci’den mangal ziyafeti sözü

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci Kazimiyespor’lu futbolculara önümüzdeki haftalarda Selman Dede mesire alanında mangal ziyafeti sözü verdi.

Kazimiyespor kulübü Başkanı Ahmet Atçı “Hedefimiz şampiyonluk ve bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Sportif direktörümüzün büyük katkısı ile birlikte sezonu şampiyon olarak bitireceğimie inancımız tamdır. Belediye Başkanımız Ali İnci’ye bizleri yalnız bırakmadığı için teşekkür ediyorum” dedi.

Kazimiyespor kahvaltı sonrası Bayraktepe tesislerinde objektiflere poz vermesinin ardından program son buldu.Yorumlar (0)
29
açık