banner194
banner194

Hendek bayramlaştı

Hendek protokolü, Hendek Müftülüğünde bayramlaştı. Bayramlaşma programı, jandarma, hastane, Emniyet Müdürlüğü, ziyareti ile devam etti

Hendek bayramlaştı

Hendek protokolü bayramda bir bütün oldu. İlçede görev yapan tüm protokol mensupları, müftülükte bir araya gelerek, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Programda bir konuşma yapan Hendek İlçe Müftüsü Abdurrahman Şahin, "Kutsal topraklarda hayatını kaybeden hacılarımıza Allahtan rahmet diliyorum. Kurban Bayramı’nın birliğimize, beraberliğimize vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan temenni ediyorum. Kurban bayramınızı kutluyor, hayırlar getirmesini diliyorum" dedi.


SAHİP ÇIKALIM

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ise yaptığı konuşmada, dünya genelinde tüm Müslümanların zulüm gördüklerini ifade etti. Bu durum karşısında son derece üzüntü duyduğunu ifade eden İnci, "Hendek’te birlik ve beraberliği sağlayıp, çocuklarımızın huzur içerisinde yetişmeleri için yoğun gayret sarf ediyoruz. Hendek’imiz güzel, bu güzelliğe sahip çıkalım. İnsan bir arada yaşayınca güzeldir. Her gününüz bayram güzelliği ile geçsin " dedi. Konuşmaların ardından bayramlaşma programına katılanlar protokol ile bayramlaştı.
Bayramlaşma programı, jandarma, hastane, Emniyet Müdürlüğü, ziyareti ile devam etti. 
Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2015, 00:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER