Hendek Akova Mahallesi'ne Yeni Muhtar

Bu gün yapılan Yerel seçimi sonrasında 12 Muhtar'ın kıyasıya yarıştığı muhtarlık seçimlerinde Muhtar adayları sandıkta kıyasıya yarıştı.

Hendek Haber 05.06.2016, 21:00 05.06.2016, 21:31
Hendek Akova Mahallesi'ne Yeni Muhtar

 Sabah saatlerinde başlayan seçimler renkli geçti, tüm muhtarların bir arada samimi bir şekilde gerçekleştirilen seçim sonuçlarında İbrahim Korkmaz'ın vefatı sonrasında vekaleten Mahalle muhtarlığını sürdüren Volkan Yemenici yapılan seçim sonucu vekaleten sürdürdüğü muhtarlık görevini kesinleştirmiş oldu.

5 Sandık ve 1707 seçmenin yer aldığı  Hendek Akova Mahallesinde, 12 Muhtarın yarıştığı seçimlerde, 1243 oyun geçerli olduğu mahalle muhtarlık seçimlerinde 284 oy alarak Mahalle Muhtarı seçildi.

Yemeneci nin en yakın rakibi 276 oyla Ramazan Kaya olurken, üçüncü en çok oy alan muhtar adayı 140 oy ile Yusuf Köstereli oldu. 

Seçimlere Katılan Muhtarlar adayları isimleri ; Adnan Korkmaz, Ali Kemal Yener, Avni Sebato , Ayşegül Coşkun, Birsen Demirkaya , İlhan Öksüz, Nejla Albayrak, Ramazan Kaya , Yusuf Demir, Yusuf Ersoy, Yusuf köstereli 

Gerçekleştirilen seçimler sonrasında muhtarlığı vekaleten yürüten yeni muhtar 284 oy ile Volkan Yemenici seçildi.

Yorumlar (1)
adem güler 5 yıl önce
onca muhtar çöp götüren hendek akovayı, bari beraber çöplerini toplasa, poz vermekle olmuyor bu işler, adam vekaletenden has muhtar oldu, sizin broşürleriniz bişeye yaramadı yani
Namaz Vakti 10 Nisan 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
10
parçalı az bulutlu