Hendek Ak Parti Kadın Kolları Hendek Gençlik Merkezinde kahvaltı düzenledi

Geçtiğimiz gün Hendek Gençlik Merkezinde Bir araya gelen Hendek Ak Parti Kadın Kolları Düzenledikleri kahvaltıyla bir araya geldiler.

Hendek Haber 16.11.2012, 09:17 16.11.2012, 10:46
Hendek Ak Parti Kadın Kolları Hendek Gençlik Merkezinde kahvaltı düzenledi
 Hendek Ak Parti Kadın Kollarının Düzenledikleri kahvaltının ana konusu Kış Aylarının gelmesiyle ilçede yaşayan vatandaşlara yapılacak olan yardımların koordine edilmesini amaçladığı belirtildi. 

Düzenlenen Kahvaltıya Hendek Belediye Başkanı Ali İnci , Hendek Ak Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Sakarya Ak Parti İl Meclis Üyesi Mahmut Nedim Alkan yanı sıra Hendek Ak Parti İlçe Kadın Kolları İlçe Başkanı Gülşen Fatma Dursun davetlisi olarak katılan Akyazı Kadın Kolları ve Hendek İlçe Kadın Kolları üyelerinin katılımlarıyla gerçekleşti. 

Kahvaltıda ikram edilen yiyecekler Hendek İlçe Kadın Kolları Yönetimi tarafın dan görev dağılımı yapılarak bizzat evlerde hazırlandı. Kermes havasında geçen Kahvaltıda yoğun bir katılım sağlanırken 200 kadar bilet satıldığı öğrenildi. 


Hendek İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun , düzenlenen kahvaltıya katılan Hendek Belediye Başkanı Ali İnci'ye ve Hendek Ak Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofuya desteklerinden ötürü teşekkürlerini dile getirdi.Yorumlar (0)
29
açık