banner194

Hendek 112 nin yüzü gülecek

Hendek 112 Acil Servisin yeni yapılacak binası için yer tahsisinde bulunan, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’ye teşekkür ziyaretinde bulundu.

Hendek 112 nin yüzü gülecek
Başkan İnci’den, Hendek 112’ye yeni adres Sakarya İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Murat Alemdar, Hendek 112 Acil Servisin yeni yapılacak binası için yer tahsisinde bulunan, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’ye teşekkür ziyaretinde bulundu. İl Sağlık Müdürü Uz.Dr.Murat Alemdar ,Müdür Yardımcısı Dr.Serdar Değirmenci ve Halk Sağlığı Hizmetleri Şube Müdürü İbrahim Bulduk, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’yi ziyaret etti. Ziyarette Hendek Sağlık Grup Başkanı Metin Polat’da hazır bulundu. 112 Acil, İstasyon binasının merkezdeki trafik yoğunluğundan uzak, sabit bir binada hizmet verebilmesi için Hendek Belediyesi tarafından yeni arsa tahsisi yapıldı. Sakarya İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Murat Alemdar, 112 Acil Sağlık İstasyonuna yapmış olduğu yer tahsisinden dolayı Başkan İnci’ye teşekkür ziyaretinde bulundu. Hendek Belediye Başkanı Ali İnci ve İl Sağlık Müdürü Uz.Dr.Murat Alemdar, Hendek 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu (ASHİ) ziyaret ettiler. Ziyaretleri sırasında personelden çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

Hendek 112 yakında yeni yerinde

112 Acil, İstasyon binasının merkezdeki trafik yoğunluğundan uzak, sabit bir binada hizmet verebilmesi için Hendek Belediyesi tarafından yeni arsa tahsisi yapıldı. Yeni yapılacak 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu, otoban, E5 ve yapımı devam eden Hendek Devlet Hastanesi’ne yakın olmasıyla, olaylara daha hızlı bir şekilde müdahale edebilecek. İl Sağlık Müdürlüğü bu konuda, 112 Acil Sağlık Hizmetleri binasının daha verimli ve daha iyi şartlarda hizmet verebilmesi için, daha önce Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’yi, ziyaret ederek arsa temini konusunda talepte bulunmuştu. Başkan İnci, sağlık müdürlüğünün talebini değerlendirdi ve Hendek Belediyesi tarafından Servetiye Caddesi üzerinde 112 Acil Servisine yeni bir arsa tahsis edildi.

Yeni arsada incelemelerde bulunan İl Sağlık Müdürü Alemdar, Başkan İnci’ye duyarlılığından dolayı teşekkür ederek, Hendek’te yeni yapılan Hendek Devlet Hastanesi’nin tamamlanması ile birlikte, Hendek’te sağlık adına önemli bir adım daha atılacağını söyledi.

Uludere, Bayraktepe gezildi

Başkan İnci, İl Sağlık Müdürü Alemdar ve beraberindekilere Uludere Rekreasyon projesini ve Bayraktepe’yi gezdirdi. Bayraktepe’deki yemek ikramının ardından Müdür Alemdar, Başkan İnci’ye Hendek’teki gelişmeleri görmekten mutlu olduğunu belirterek teşekkür etti.


Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2013, 16:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER