Haziran da konuşulmuştu, çalışmalara başlanamadı

Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre yeni yaşam alanları kazandırma hedefine dönük bir projede daha hazırlık çalışmaları tamamlandığı belirtilmesinden tam tamına 5 ay geçmesine rağmen, kış mevsimine girdiğimiz şu günlerde bir civi dahi çakılmadı. Hendek ilçesinin kaderiylemi oynanıyor ?

Hendek Haber 22.09.2016, 08:50 12.10.2016, 12:20
Haziran da konuşulmuştu, çalışmalara başlanamadı

20 Bin Metrekarelik Tesis

Toçoğlu, “Hatırlanacağı üzere bu başlıktaki yatırımlarımızın bir yenisini Hendek’te hayata geçireceğimizi duyurmuştuk. E5, Muhammer Sencer ve Şehit Gaffar Okkan Caddelerinin kesiştiği 20 bin metrekarelik alanda yeni ve modern bir sosyal donatı alanı oluşturacağımızı müjdelemiştik. O günden bu yana proje çalışmalarımız devam etmekteydi. Ekibimiz proje üzerinde titiz bir çalışma gerçekleştirdiler. Ve bugün gelmiş olduğumuz noktada yeni çalışmanın projesi hazırlandı. Hendekli kardeşlerimizin büyük beğenisini kazanacak bir projeyi daha açıklıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” denmişti.
 

Yorumlar (2)
Necmi Kutun 4 yıl önce
İlçede en büyük ssorun park yeri eksikliğidir. Bina yerine park yapılırsa daha iyi olur.
seyfi çakar 4 yıl önce
otopark yapmak çokmu zor sayın başkan çarşı merkez yeni cami önü trafiği rezalet daracık şehir merkezindeki yollarda sağlı sollu park etmiş araçlar bu rezalet modern ilçemize ykışmıyor
Namaz Vakti 25 Ocak 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
12°
açık