banner194

Halep’e yardım tırları dualarla Hendek den yola cıktı

Hendek Belediyesi, Hendek İlçe Müftülüğü ve Bayraktepe Eğitim Kültür ve Gençlik Derneği tarafından organize edilen Halep’e yardım tırları dualarla gönderildi.

Halep’e yardım tırları dualarla Hendek den yola cıktı

Hendek Belediyesi, Hendek İlçe Müftülüğü ve Bayraktepe Gençlik Eğitim Kültür ve Gençlik Derneği tarafından organize edilen ve Hendek halkının da destekleri ile toplanan yardımlar, yola çıktı.

Yardım kampanyası kapsamında daha önce de Hendek’ten tırlar gönderilirken, iki tır un daha yola çıktı. Yardım Tırları, Rasimpaşa Cami yanında düzenlenen törenle dualar eşliğinde gönderildi.Düzenlenen törene, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu,  İlçe Müftüsü Abdurrahman Şahin, Bayraktepe Eğitim Kültür ve Gençlik Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Osman Aydın ve vatandaşlar katıldı.

Müftü Abdurrahman Şahin dua öncesi, Hendek halkına duyarlılığından dolayı teşekkür etti. Müftü Şahin’in dua etmesiyle birlikte yardım tırları yola çıktı. 
Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2016, 10:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
MUHACIR
MUHACIR - 4 yıl Önce

Hendeklilerden Allah razı olsun, bu güzel yardımlarınızı Mevlam Kabul eylesin, şu kar kış gününde, muhtaçlara yardım yapan sizleri canı gönülden tebrik eylerim

hayri
hayri - 4 yıl Önce

Suriye nin bu duruma gelmesinin bir numaralı sorumluları şimdiki hükümet hariç zalim esat ile beraber tayyip erdoğan ile ahmet davutoğludur.Verdiler fitne fesatı müsülümanı müslümana kırdırdılar.Neymiş biz esatın hükümranlığına son vermek için orada imişiz.İşte sonuçta olan biz müslümanlara oluyor.Yazıktır günahtır.Bunların vebalide çok büyüktür.

haluk
haluk - 4 yıl Önce

Suriyeli kardeşilerimizin bu duruma gelmelerine kim sebep olduysa mevlam onlarında ocaklarına ateş düşürsün.Amin.

SIRADAKİ HABER