banner194

Garaj personeli ile biraraya geldi.

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Garaj personeli ile biraraya geldi.

Garaj personeli ile biraraya geldi.

Kazasız belasız bir yıl

Karla mücadele öncesi bilgilendirme

Başkan Püsküllü yoğun kar öncesi hazırlıklarını tamamlayan garaj personeli ile biraraya gelerek gerekli önlemlerin alınması konusunda bilgi aldı. Toplantı öncesi Hendek Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı tarafından, karla mücadele çalışmaları öncesi ekibin alması gereken önlemler konusunda bilgi verildi.


Bizim için önce personelimizin can güvenliği gelir

Başkan Püsküllü, personelin can güvenliğinin herşeyden önce geldiğini belirterek” Sizler en dikkat isteyen işlerde çalışıyorsunuz. Yoğun kar yağışları olduğu zaman uzak mahallelerde gece gündüz demeden kar temizleme çalışması yapıyorsunuz. Yoğun tempo ile çalıştığınız için her zaman tedbirli olmalısınız. Araçlarınızın bakımlarını zamanında yapmalısınız. İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanımızın vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda her zaman tedarikli olarak işe çıkmalısınız. 2017 yılını kazasız belasız olarak geçirdik. İnşallah 2018 yılını da kazasız ve belasız bir şekilde geçiririz. Bizim için önce sizin can güvenliğiniz gelir. Hepinize özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum “ dedi.

Hendek Belediyesi Garajı’nda düzenlenen toplantıya, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Başkan Yardımcıları Sinan Baylan, Ahmet Kavakçı, Abdullah Bozalan, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Harun Kaynak, Fen İşleri Müdürü Kamil Menteş, Garaj Amiri Yüksel Özpilavcı, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Ergün Özdemir ve garaj personeli katıldı. Toplantı sonrası, kazasız belasız bir yıl geçirilmesi için belediye garajında kurban kesildi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER