banner194

Fırat Kalkanı Gazisine Ziyaret Gerçekleştirdiler

Fırat Kalkanı Harekâtında yaralanan Hendekli Emre Akdağ’ı, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü,  baba ocağında ziyaret etti.

Fırat Kalkanı Gazisine Ziyaret Gerçekleştirdiler

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek Garnizon Komutanı Yzb. Deniz Kün, Hendek Jandarma Karakol Komutanı Tğm. Ramazan Işıktepe, Eski Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Çizer ve Dikmen Mahalle Muhtarı Menderes Ayvaz, aslen Hendek Dikmen Mahallesi’nden olan Astsb. Kd. Cvş. Emre Akdağ’ı Hendek Yeni Mahalle’deki baba ocağında ziyaret etti.

Akdağ’a geçmiş olsun dileklerinde bulunan Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Gazi Akdağ’ın Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Fırat Kalkanı Harekâtı çerçevesinde cansiperane bir şekilde görev yaptığını dile getirerek “ Operasyonlar sırasında Şehit düşen Askerlerimiz, yaralılarımız ve Gazilerimiz var. En son gerçekleştirilen operasyon sonucunda da Hendekli hemşerimiz Astsb. Kd. Çvş. Emre Akdağ’da yaralanarak tedavi altına alındı ve tedavisinin ardından memleketine döndü.


Allah’a şükür gazimizin sağlık durumu çok iyi, tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet ve yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz “ Dedi.

Ziyaret sonunda Akdağ ve ailesi, Başkan Püsküllü ile beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dursun
Dursun - 3 yıl Önce

Hendek Dikmen köyüme selam olsun, geçmiş olsun...

SIRADAKİ HABER