Feci Kaza bir kişi yaşamını yitirdi

23:30 sularında Kargalı Hanbaba Mahallesinde yer alan D-100 karayolunu bölmek isteyen Osman Şimşek 34 GV 6**6 plakalı O. H. Yönetimindeki aracın çarpması sonucu feci şekilde çan verdi. 

Hendek Haber 18.06.2016, 02:49 18.06.2016, 22:59

D-100 Karayolu Hendek Kargalı Hanbaba Mahallesinin yıllardır yaşamış olduğu can kayıpları bu akşamda mahalle sakinlerinden Osman Şimşek’in(1941) yolu bölmek istemesi esnasında feci şekilde can vermesiyle acılarına bir yenisi eklendi. 

18 yıldır söz verildiğini belirten Mahalle Sakinleri, meydana gelen kazanın ne ilk nede son olacağını belirterek, D-100 kara yolunu bir süreliğine trafiğe kapattılar. 

Olay yerine gelen Hendek ilçe Emniyet Müdürü İsmail Baş, olay yerinde yer alan ve D-100 karayolunu kapatan mahalle sakinlerinin acısını paylaşarak, ilgililere durumu ileteceklerini belirtti. 

Ardından olay yerine Hendek İlçe Kaymakamının gelmesini isteyen, Mahalle sakinlerine Hendek İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık’ın olay yerine gelerek, D-100 karayolunun bu bölgesinde yaşanan acıların son olması için Karayolları bölge müdürlüğünü arayarak durumunun ivedilikle çözülmesi konusunda Vali Hüseyin Avni Çoş’tan söz aldığını yenileyerek vatandaşları D-100 karayolunun açılması için ikna etti. 

1941 Trabzon Ünye doğumlu olduğu öğrenilen Osman Şimşek olay sonrasında feci şekilde yaşamını yitirdi.34 GV 6**6 plakalı O. H. Yönetimindeki aracın sürücüsü Meydana gelen kaza sonrasında emniyet güçlerince gözaltına alındığı öğrenildi. 
Olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldığı belirtildi. 


 

Yorumlar (3)
Murat 6 yıl önce
O bölgeye üst geçit şart ama üst geçitten çözüm değil karşıdan karşıya geçişin kafes tellerine engellenmesi şart
samet 6 yıl önce
kargalı hanbaba köyünde oturup araba çarpmayan akrabası olmayan yoktur.Yıllardır siyasiler devlet büyükleri üst geçid sözü verir sonra siyasilerde köy sakinleride unutur.Yeni bir acı yaşanana kadar bu böyle devam eder
volkan akay 6 yıl önce
Buraya ust gecit yapmamak tam anlamiyla cahilliktir aptalliktir belediyeciler bilmiyoki iki taraf arasinda devamli gecis oluyor ve burasi dumduz bir yol herkes hizli geliyor Allah askina bu insanlari biraz dusunun tabiki eceli gelen olucek ama bunun vebalini almayin vatandasiniza sahip cikin cokmu zor bir ust gecit yapmak...
0
hafif kar yağışlı