banner194

Emniyetten Engelli Çocuklar Ve Ailelerine Moral Gezisi

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü’nün özel eğitime gereksinim duyan çocuk ve ailelerine “ Bir Nebze Nefes” projesi kapsamında, İl Emniyet Müdürlüğü personeli aileler ve engelli çocuklarına yönelik Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğünce Bayraktepe Belediye Sosyal tesislerinde kahvaltıda bir araya geldi.

Emniyetten Engelli Çocuklar Ve Ailelerine Moral Gezisi
banner180
İl Emniyet Müdürlüğünde  görevli engelli aile bireyine sahip meslektaşların moral ve motivasyonlarını arttırmak amacıyla düzenlenen etkinlikte aileler ve çocuklar hoşça vakit geçirdiler.  Etkinliğe Sakarya İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı, Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek İlçe Emniyet Müdürü İsmail Baş ve bir çok sayıda polis memuru katıldı. Kahvaltı yapıldıktan sonra aileler ve  çocuklar Salmandede Mesire alanı ve Gençlik Merkezinde güzel vakit geçirdikten sonra  İlçemizden ayrıldılar.


Etkinlik sonrasında İlçe Kaymakamı ve İlçe Belediye Başkanını makamında ziyaret eden İl Emniyet Müdürü Babadağı,  etkinliğe verdikleri katkılardan dolayı İlçe Kaymakamına ve Belediye Başkanına teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2015, 18:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER