Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Emniyet huzur uygulamalarına devam ediyor

Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş ve Trafik ekipleri İlçe genelinde huzur uygulamalarına çağlayan yolunda yaptı. Çağlayan yolu üzerinde trafik akışını çift yönlü olarak kesen ekipler araçların ve araç içerisindeki vatandaşların kimlik bilgilerini sorguladı.

Emniyet huzur uygulamalarına devam ediyor
Yapılan kontrollerde Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplere Sakarya Kaçakçılık şube, Asayiş Şube, Terör ve İstihbarat Şube ekipleri de katıldı. Yapılan uygulamada 34  araç ve araçlarda bulunan 72 kişinin GBT taraması yapıldı. Uygulamada 1 araç bağlandı,1 araç trafikten men edilirken 3 ayrı kişiye ise ehliyetsizlikten işlem yapıldı. Toplamda 10 bin tl para cezası kesildi.
 
İlçe Emniyet Müdürlüğünden edinilen bilgilere göre İlçe genelinde yapılan rutin uygulamalara ilaveten bu tür asayiş ve trafik uygulamaların yer ve zaman gözetilmeden değişik günlerde vatandaşlarımızın huzuru için yapılacağı bildirildi.  Suç ve Suçlularla mücadelede ve trafik sorunları konusunda vatandaşlarımızın her hangi bir sorunla karşılaştıklarında 155 Polis İmdat hattını aramalarının gerektiğini söylediler..
Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2015, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER