Emlak Vergisinde İkinci Dönem Ödemeleri Başladı

Hendek Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü Hendek ilçesine ait emlak vergisi ile işyerlerine ait çevre temizlik ve ilan reklam vergilerinin 2. taksitinin ödeme tarihinin 1-30 Kasım olduğunu hatırlattı.

Hendek Haber 03.11.2017, 16:04
Emlak Vergisinde İkinci Dönem Ödemeleri Başladı

Daha çok hizmet için vergimizi ödeyelim

Vergilerimizi ödeyelim

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek Belediyesi’nin vatandaşlara daha iyi bir hizmet vermek için yoğun bir şekilde çalıştığını vurgulayarak “Hizmetlerimizin aksamaması ve daha hızlı hizmet vermek adına belediyemizin ana kaynakları olan vergilerin zamanında ödenmesi konusunda vatandaşlarımızın bu konuda daha duyarlı olmalarını bekliyoruz. ”dedi.

Gecikmeye faiz

Vatandaşlarımız, vergilerini belediyemiz veznelerine nakit veya kredi kartı ayrıca belediyemizin Web sitesi üzerinden de ödeyebilirler. 30 Kasım 2017 tarihinden sonra ödenecek Emlak Vergileri ile işyerlerine ait Çevre Temizlik ve İlan Reklam Vergilerine kanun gereği gecikme faizi uygulanacaktır. Mükelleflerin mağdur olmamaları ve cezalı duruma düşmemeleri adına vergilerini 30 Kasım 2017 Perşembe günü mesai bitimine kadar ödemeleri gerekmektedir.

Yorumlar (0)
25
açık