Bin Çeşit Yapı Market

Eğitime Destek Kapsamında Hendek Belediyesi kilitli parke taşı döşedi

Hendek Belediyesi ilçe merkezinde bulunan Şehit Ahmet Özsoy İmam Hatip Ortaokul bahçesine 700 metre kare kilitli parke taşı döşedi.

Eğitime Destek Kapsamında Hendek Belediyesi kilitli parke taşı döşedi

Hendek Belediyesi’nden eğitime destek

Hendek Belediyesi, eğitime desteğe devam ediyor


Eğitime destek olmayı Hendek Belediyesi olarak görev bildiklerini ifade eden Belediye Başkanı İrfan Püsküllü “Eğitim alanında her zaman okullarımızın her türlü fiziki altyapı, bakım ve onarım çalışmalarına destek olmaya çalışıyoruz. Belediye olarak eğitime büyük önem veriyoruz. Amacımız öğrencilerimize daha güzel ortamlarda eğitim verilmesini sağlamaktır.  Okullarımızı modern ve çağa uygun bir görünüme getirerek, çocuklarımızın daha temiz, sağlıklı ve kaliteli bir öğretim görmelerini sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız” dedi.

Şehit Ahmet Özsoy İmam Hatip Ortaokulu idarecileri, yapılan çalışmadan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Öğrencilere daha iyi eğitim verilmesi için gayret sarf eden Belediye Başkanımıza ve ekibine okul idarecileri ve öğretmenleri olarak teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 2 yıl Önce

Önce çamur sonra su oturduktan eğitim döneminin yarısı geçtikten sonra farkedilen geçikmiş kilitli parkeler yinede teşekkürler hendek belediyesi

SIRADAKİ HABER