Bin Çeşit Yapı Market

Dünya Üçüncüsünden Hendek İlçe Emniyet'e Ziyaret

İsveç’te düzenlenen Muay Thai Dünya Şampiyonasında Dünya üçüncüsü olan Emrah Atış Emniyet Müdürü İsmail Baş’ı makamında ziyaret etti.

Dünya Üçüncüsünden Hendek İlçe Emniyet'e Ziyaret
19-29 tarihleri arasında İsveç’te düzenlenen Muay Thai Dünya Şampiyonasında Ülkemizi başarıyla temsil ederek Dünya üçüncüsü olan Hendekli Emrah Atış, Milli Takım Antrenörü Murat Tokat ve Hendek Muay Thai Kulüp Antrenörü Emrah Yılmaz Emniyet Müdürü Baş’ı makamında ziyaret ederek şampiyona ile ilgili sohbet ettiler.

Emniyet Müdürü İsmail Baş, dünya üçüncüsü olan Atış’ı başarısından dolayı tebrik etti. Şampiyona boyunca Hendekli sporculardan başarı beklediğini dile getiren Baş, Emrah Atış’ın dünya üçüncüsü olmasının kendilerini çok gururlandırdığını ifade etti.

Milli Takım Antrenörü ve Dünya üçüncüsü Atış, kendilerini makamında ağırlayan ve samimi sohbetlerinden dolayı İlçe Emniyet Müdürü İsmail Baş’a teşekkür ettiler.
Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2016, 13:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
aslı uzun
aslı uzun - 4 yıl Önce

bir hendekli olarak kutlarım başarılar dilerim, murat beyin bu konudaki girişimleri yıllardır sürmekte, bu şekilde geri dönüşlerin olması çok güzel kutlarım

SIRADAKİ HABER