banner195


banner194

Dünya Şampiyonu Başar, Hendek Osmangazi’yi Ziyaret etti

Macaristan’da gerçekleştirilen organizasyonda grekoromen stil 87 kiloda Dünya Şampiyonu olan Milli Güreşçimiz Metehan Başar, Hendek Osmangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Dünya Şampiyonu Başar, Hendek Osmangazi’yi Ziyaret etti
banner180

Dünya Şampiyonu Başar, Osmangazi’yi Ziyaret etti


Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de Dünya Güreş Şampiyonası final müsabakasında Ukrayna’lı Zhan Beleniuk’u 2-1 yenerek Dünya Şampiyonu olan Metehan Başar, Osmangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Başar, ilk olarak Osmangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Aydın Dinç’i ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Okul Müdürü Dinç, son iki yıl içerisinde iki kez Dünya Şampiyonu olan Milli Güreşçi Metehan Başar’ın ziyaretinden çok mutlu olduklarını belirterek, şampiyonu tebrik etti.

Ziyarette, Osmangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni ve Antrenör Zafer Başar, milli güreşçi Metehan Başar’ı yalnız bırakmadı.

Başar, Okul Müdürü Aydın Dinç’e, idarecilere ve öğretmenlere teşekkür ederek, ziyaretindeki en önemli sebebin, Osmangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden birçok şampiyonun çıkması ve sporu desteklemeleri olduğunu söyledi.

Okul Müdürü Dinç, ziyaretinden dolayı Dünya Şampiyonu Metehan Başar’a teşekkür etti.


 

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2018, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER