Dişli ve İnci den Hendek doğalgaz ziyareti

Başkan İnci “ Seçim beyannamemizde vatandaşlarımıza verdiğimiz sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz “

Hendek Haber 16.01.2013, 09:51 16.01.2013, 11:14
Dişli ve İnci den Hendek doğalgaz ziyareti
 Dişli ve İnci, doğalgaza kavuşan mahalleleri ziyaret etti

Başkan İnci “ Seçim beyannamemizde vatandaşlarımıza verdiğimiz sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz  “

Rasimpaşa, Bayraktepe, Akova ve Büyükdere Mahalleleri doğalgaza kavuştu.

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve Hendek İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Gülşen Dursun ile birlikte, doğalgaza kavuşan, Rasimpaşa, Bayraktepe, Akova ve Büyükdere Mahalle sakinlerini evlerinde ziyaret ederek, doğalgazın hayırlı olması dileğinde bulundu.

Başkan İnci, sözümüzü tuttuk

2004 seçimlerinde Hendek’e doğalgaz sözü veren Başkan İnci,  2007 yılında ilçenin yüzde 70’ini doğalgaza kavuşturmasının ardından  Rasimpaşa, Bayraktepe, Akova ve Büyükdere Mahalleri’ne de doğalgaz verilmesi için düğmeye bastı ve  kısa sürede mahalle sakinleri doğalgaza kavuştu.

Doğalgaz çalışmalarının kısa sürede tamamlanıp, evlere doğalgaz verilmesinden memnuniyetini dile getiren Başkan İnci, Sakarya Milletvekili Şaban Dişli ve AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve Hendek İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Gülşen Dursun ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyip, doğalgaza kavuşan vatandaşları evlerinde ziyaret ederek,  hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Vekil Dişli ve Başkan İnci, evleri ziyaretleri sırasında, vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını dinledi. Vatandaşların sorunlarını dikkate alan Vekil Dişli ve Başkan İnci, sorunların yerinde tespiti ve en kısa sürede giderilmesi sözünü verdi.

4 mahalleye doğalgaz

D-100’ün diğer tarafında yer alan Rasimpaşa, Bayraktepe, Akova ve Büyükdere mahallelerinde doğalgaz için kısa bir süre önce kazma vuruldu. 2012 Aralık 15’te tamamlanması hedeflenen çalışma, verilen sürede tamamlanıp vatandaşlar doğalgaza kavuştu. 90 günde tamamlanan çalışmalarda dört mahalleye 80 km doğalgaz hattı döşendi.  

Başkan İnci, teşekkür etti

Dört mahallenin daha verilen kısa sürede doğalgaza kavuşmasının sevindirici olduğunu belirten Başkan İnci, “ Çalışmalarda bizlere destek veren başta Enerji Bakanımız Taner Yıldız, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu ( EPDK ) Başkanı Hasan Köktaş, AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli ve AGDAŞ yetkileri Mehmet Nezih Erdem, Muhammed Fatih Erdem ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Çalışmalarımızı, yollarımız zarar görmeden, çamur ve toz olmadan güzel ve düzenli bir şekilde tamamladık. Ekiplerimiz kazı çalışmaları sırasında hassasiyetle işlerini yaptılar. Ekipler çalışmalarını vatandaşlarımızı mağdur etmemek adına, mümkün olduğunca yol kenarından, yollara çok zarar vermeden yaptılar. Doğalgazı verdik ve yeni açılan yollarımızı da inşallah yazın yapacağız. Söz verdiğimiz gibi Bayraktepe, Büyükdere, Akova ve Rasimpaşa Mahallelerimize doğalgazı vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Özellikle bayanlar bu konuda çok isteklilerdi. Soba yakmaktan kurtuldukları için memnunlar. Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizlerin memnuniyetidir.  Mahalle sakinlerine hayırlı olsun ” Dedi.

 

Hassas çalışma

Vatandaşlarla sohbet eden AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, hayırlı olsun dileklerinde bulunarak “ Hendek’in neredeyse tamamına yakını doğalgaza kavuştu. Bu büyük bir başarıdır. Başkan İnci’yi her konuda yapmış olduğu çalışmalarda olduğu gibi doğalgaz konusunda da tebrik ediyorum. Hendek’e birçok ilki kazandıran Başkan İnci, Hendek’in büyüyüp gelişmesinde emin adımlar atmıştır. Doğalgaz çalışmalarının yapıldığı alanları gördüğümde, yollara çok zarar verilmeden hassasiyetle çalışıldığını gördüm. Ekipleri tebrik ediyorum. Hendek bu güzellikleri hak ediyor. Doğalgazınız hayırlı olsun “ Dedi.

Uyum içerisinde çalışma

Çalışmalar sırasında AGDAŞ’a her zaman yardımcı olduklarını belirten Başkan İnci, vatandaşları mağdur etmeden, kırmadan, muhtarlar ve belediye ile işbirliği içerisinde, uyumlu bir çalışma yapıldığını ve  firmanın Hendek’e hizmetlerinin unutulamayacağını söyleyerek, ekiplere bir kez daha teşekkür etti.  

Vatandaş memnun

Vatandaşlar, Başkan İnci’nin kendilerine doğalgaz sözü verip bu kadar kısa sürede çalışmaların tamamlanmasından dolayı memnuniyetlerini dile getirip, Başkan İnci’ye teşekkür etti. Başkan İnci, özellikle bayanların bu konuda daha hassas oldukları için, en çok onların memnun olduğunu belirtti.

 
Yorumlar (1)
murat 9 yıl önce
iyi güzel dıyorsunuzda bizim burda 150 metre ilerden dogalgaz geciyor ama nedense bıze bır turlu bu gaz gelemedı akovva mh 1003 sk da bır calışma gör medık su ana kadar bu konuyla ilgilenirseniz sevinirim yetkılere duyulur yanı
29
açık