Bin Çeşit Yapı Market

Davinci Resim Atölyesi Kursiyerleri sertifikalarını aldı

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, belediye bünyesinde faaliyet gösteren Davinci Resim Atölyesini ziyaret ederek, kursiyerlere sertifikalarını verdi.

Davinci Resim Atölyesi Kursiyerleri sertifikalarını aldı

Hendek Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Davinci Resim Atölyesi’nde, 80 kursiyer sertifikalarını aldı. Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek Belediyesi Ticaret Merkezi’nde faaliyet gösteren Davinci Resim Atölyesini ziyaret etti. Başkan Püsküllü, kursiyerlerin yapmış oldukları resimleri tek tek inceleyerek, resim hocası Adem Bulut’tan bilgi aldı.


Kültürel ve sanatsal faaliyetlere destek
Başkan Püsküllü, kültürel ve sanatsal faaliyetlere önem verdiklerini belirterek “ Belediye bünyemizde birçok sanatsal ve kültürel kurslar veriyoruz. HESMEK Sanat Merkezimizde her yıl yüzlerce kursiyerimize çeşitli dallarda kurslar veriliyor. Kurslara da yoğun talepler oluyor. Belediye olarak bu tür faaliyetleri destekliyoruz. Gençlerimiz, öğrencilerimiz, ev hanımı kardeşlerimiz buralarda hem el becerilerini geliştiriyor hem de boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendiriyorlar. Kursiyerlerimiz birbirinden güzel resimler yapmışlar kendilerini ve hocamızı tebrik ediyorum “ Dedi.


 Başkan Püsküllü daha sonra kursiyerlere sertifikalarını verdi.
Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2016, 11:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER