D-100 Karayolu Hendek girişinde çalışmalar sürüyor

SEDAŞ Şebeke operasyon ekipleri tarafından Hendek Akova - Köprübaşı arasındaki 5 kilometrelik mesafede 260 adet orta refüj yol aydınlatmasına ait bakım onarım çalışmaları tamamlandı.

Hendek Haber 15.03.2017, 12:40
D-100 Karayolu Hendek girişinde çalışmalar sürüyor

SEDAŞ elektrik dağıtım faaliyet bölgesinde bulunan 4 İl, 45 İlçe, 47 Belediye ve 1441 köyde en iyi hizmetin verilmesi için 7/24 ekipleriyle gece gündüz demeden aydınlatma çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 

SEDAŞ aydınlatma tesislerinin periyodik olarak kontrolü yanı sıra tüketiciler tarafından bildirilen ihbarları da en kısa sürede değerlendirerek müdahale ediyor. Sakarya İli, Hendek İlçesi, Hendek Akova-Köprübaşı D-100 karayolu üzerindeki orta refüj aydınlatma tesislerinde bakım-onarım çalışmalarını sürdüren SEDAŞ İşletme Bakım Grup Müdürlüğüne bağlı ekipler, 5 kilometrelik güzergah boyunca 250 Watt gücündeki 260 adet armatürün aydınlatma bakım çalışmalarını gerçekleştirdi. SEDAŞ Hendek şebeke operasyon ekiplerince yapılan aydınlatma çalışmaları sırasında, arızalı armatürler değiştirilirken, aydınlatma devrelerinin arızalı sigorta otomatları ve balastları da değiştirildi.

D-100 karayolu üzerinde trafik akışında tehlikeli bir durum oluşmaması için gerekli iş güvenliği önlemlerinin titizlikle uygulanması ile SEDAŞ ekipleri, 24 metrelik hidrolik platformlu sepetli araçlarla tüm armatürleri elden geçirdi. 

 

Yorumlar (0)
29
parçalı az bulutlu