banner194

Chp Hendek “İmar Yangınını Söndüreceğiz”

Hendek’te vatandaşın mal güvenliği kalmamıştır. Hendek’li her sabah belediyenin yeni bir imar uygulaması ile malının elinden alınma korkusu ile uyanmaktadır.

 Chp Hendek “İmar Yangınını Söndüreceğiz”


Hendek’te vatandaşın mal güvenliği kalmamıştır. Hendek’li her sabah belediyenin yeni bir imar uygulaması ile malının elinden alınma korkusu ile uyanmaktadır. Vatandaş mağdur edilerek kamu hizmeti yapılamaz. Bu uygulamalar sonucu komşuyu komşuya düşman ettiler. Sorunu yaratan belediye vatandaşı yalnız bırakmıştır.

Biz siyasi sorumluluk aldığımız günden bu güne kadar her ortamda sözlü ve yazılı olarak imardaki zorbalığı dile getiriyoruz. Zorbalıktan sadece zorbalar değil sessiz kalanlarda sorumludur. “ Gülme komşuna gelir başına” sözünü unutmayalım. Çözme sorumluluğu hepimizindir.

Biz çözüme talibiz. Seçim beyannamemizde de yazdık,bu vaadimizi pek yakında tüm Hendek okuyacak. Sorunu iyi biliyoruz.Elimizde mağdur insanların talepleri var,komşuyu komşuya düşman eden Rant Belediyeciliği sandığa gömülmeli.Aksi taktirde bu haksızlıklar diğer mahalle ve köylere de yayılır.

A.Selami KARAKADI

Hendek Belediye Başkan Adayı
Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2014, 15:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİM54
SELİM54 - 7 yıl Önce

istanbulda uzun yıllar yaşamış ve türkiyede birçok yeri gezmiş biri olarak,chp de belediyecilik zihniyeti şudur.rüşvetçi belediye,gecekonducu belediye,rantçı belediye,hizmette sıfır götürmede usta belediyecilik chp de dir.

SIRADAKİ HABER