Bin Çeşit Yapı Market

Bu Gün Hendek İlçesinde Vefat Edenler 05.05.2016

Hendek ilçesinde bu gün defnedilecek cenaze haberleri. Tüm Cenaze Sahiplerine Hendek Haber Ailesi olarak, başsağlığı ve sabırlıklar dileriz.

Bu Gün Hendek İlçesinde Vefat Edenler 05.05.2016
Yeşilyurt Mahallesinden,


Petrolcu Merhum Hacı Mehmet Yetim’in oğlu, İbrahim, Ali, Zeki ve  Mustafa Yetimin kardeşleri, Yusuf Yetim vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Yeşilyurtta Kılınacak öğle namazına müteakip Yeşilyurt Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.


Dereboğazı Mahallesiden

Hacıkeskinlerin Merhum Süleyman Keskin’in oğlu, Nuri Keskin’in kardeşi, Halit, Ahmet, Cevdet, Hüseyin, İlker ve Murat Keskin’in amcaları, Nevzat Ercan’ın dayısı, Kamil, İrfan Kamışoğlu ile Eyüp Fahri Atabek’in enişteleri, Cenap, Cüneyt Dinçer ve Fatih Kuşcan’ın kayınpederi Ferhat, Murat Dinçer, Ahmet Kuşcan ve Berat Keskin’in dedeleri, Fatma Keskin ve Selami Keskin’in babası, Tekelden emekli Harun Keskin vefat etmiştir.

Cenazesi Bugün saat:16.00’da Dereboğazı Mahallesi  Ziyagökalp Caddesindeki hanesinden alınarak Yeni Camiye getirilecek kılınacak İkindi Namazı’na müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.


Çobanyatak  Mahallesinden

Çobanyatak  Mahallesinden  Öğretmen  Muhterem  Bak  Ve  Kerim  Bak’ın    Babaları ,   Hakkı  Bak ,   Vefat  Etmiştir .  Cenazesi  Bugün Çobanyatak  Mahallesinde Kılınacak  Öğle  Namazına  Müteakip  Çobanyatak  Aile  Kabristanlığına  Defnedilecektir . 


Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2016, 18:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER