Bu Cuma Prokotol Hendek Kocatöngel’deydi

Hendek Protokolünün her hafta Cuma günü yaptıkları mahalle ziyaretlerine bu hafta AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’da eşlik etti.

Hendek Haber 25.02.2018, 16:21 25.02.2018, 17:34
Bu Cuma Prokotol Hendek Kocatöngel’deydi

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Kaymakam Orhan Burhan, İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Emin Kula ve protokol üyeleri bu hafta Kocatöngelillerle buluştular.

AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Kocatöngel’de vatandaşların sorunlarını dinleyerek, sorunların çözümü noktasında çalışmalar yapacağını söyledi. Yavuz, Afrin’e yapılan Zeytin Dalı Operasyonu hakkında bilgi vererek vatandaşlarından gelen soruları yanıtladı.Hendek halkına belediye hizmetlerini her alanda en iyi şekilde sunmak için gayret gösterdiklerini söyleyen Başkan İrfan Püsküllü, “Hendek’te belediyecilik hizmetlerini halkımızın ihtiyaçlarını dikkate alarak yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Gelenekselleşen Cuma Buluşmaları ile gücümüzü aldığımız hemşerilerimizle, Hendek’in geleceği için hasbihal ediyoruz. Hendek’in 91 mahallesi için ihtiyaçlar doğrultusunda en iyi hizmeti sunmanın gayretiyle çalışıyoruz.”dedi. 
Yorumlar (1)
Uslu 4 yıl önce
caba bölgede yaşanan sorunları ne kadar göre biliyorlar, eğitim seviyesi okadar düşükki, gelişmeye yönelik hiç birşey yapılmıyor bu hendek'te
23
az bulutlu