Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Başkan Püsküllü, ödüllendirdi

Ankara’da yapılan Türkiye İşitme Engelliler Karate Şampiyonası’nda Hendek Belediye Karate Takımı adına mindere çıkarak 61 kiloda şampiyon olan Rümeysa Akyüzlü, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü ziyaret etti.

Başkan Püsküllü, ödüllendirdi
YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ


Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Ankara’da yapılan Türkiye İşitme Engelliler Karate Şampiyonası’nda 61 kiloda şampiyon olan Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcusu Rümeysa Akyüzlü’yü altınla ödüllendirdi. Şampiyona da performansı ile Ekim ayında yapılacak olan İşitme Engelliler Avrupa Şampiyonasına katılmaya hak kazanan Rümeysa Akyüzlü, 17 Eylül Perşembe günü İstanbul Burhan Felekte yapılacak olan Milli Takım Kampına davet edildi.

DERECE BEKLİYORUZ


Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Rümeysa Akyüzlü’yü tebrik ederek, Hendek’in sporda bir marka olduğunu belirterek, “Antrenörlerimizin ve sporcularımızın performansından çok memnunuz. Karate, voleybol, atletizm, yüzme, güreş gibi dallarda sürekli başarılar kazanan sporcularımızın önümüzdeki yıllarda çok daha büyük başarılara imza atacağına inanıyoruz. Önümüzdeki ay yapılacak olan Avrupa Şampiyonasında Rümeysa’dan derece bekliyoruz”dedi.
Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2015, 17:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
ANNE
ANNE - 5 yıl Önce

tebrikler canım kızım,başarılarının devamı için duacıyım...

SERAP
SERAP - 5 yıl Önce

seni tebrik ediyor başarılarının devamını temenni ediyorum kızım

SIRADAKİ HABER