banner195


banner194

Basin açıklamasi yaptı

İlçemizde basin aciklamasi yaparak, Ülkemizde 15-16 Temmuz günlerinde yaşanan hain darbe girişimi sonrası, yaptığımız ve Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan'ın bu iş bitmiştir açıklamasına kadar yapmaya devam edeceğimiz demokrasi nöbeti programlarımızı Vatanı için Milleti düşündüğümüz için değil de kendi kişisel korkularımız ve kişisel çıkarlarımız için yaptığımızı idda edenler olmuştur.

Basin açıklamasi yaptı
banner180

Gölge etmeyin, Başka ihsan istemez.

İlçemizde basin aciklamasi yaparak, Ülkemizde 15-16 Temmuz günlerinde yaşanan hain darbe girişimi sonrası, yaptığımız ve Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan'ın bu iş bitmiştir açıklamasına kadar yapmaya devam edeceğimiz demokrasi nöbeti programlarımızı Vatanı için Milleti düşündüğümüz için değil de  kendi kişisel korkularımız  ve kişisel çıkarlarımız için yaptığımızı idda edenler olmuştur.

Dünya tarihinde böyle bir destana az rastlanır.
Bir halk, ordusunun kıyafetlerini giymiş hain darbeci alçakların jetlerine, tanklarına, makineli tüfeklerine aldırmadan, ülkesini işgalden kurtardı.
Askeri, polisi, sivili, yaşlısı , engellisi, çocuğuyla 240 şehit verdi.
Her şey canlı yayınlarda gözlerimizin önünde gerçekleşti.
Ruhunu, namusunu, onurunu Fethullah denen alçağa teslim etmiş hainler bu halkın helikopterleriyle, uçaklarıyla Kurtuluş Savaşı'nda bile vurulmamış Gazi Meclisimizi bombaladılar.
Kışlada askerlerimizi, karakolda polislerimizi rehin aldılar.
Tanklarla halkın üzerinden geçtiler...
Sokaktaki insanların üzerine kurşun yağdırdılar...
Ülkenin seçilmiş Cumhurbaşkanının üzerine ölüm mangaları gönderdiler...
Ve daha nice hain planlar ile Milletimize saldırılar.

Darbenin daha ilk dakikalarından itibaren Meydanları doldurmuş olan Aziz Milletimiz Vatanımız icin Kurtuluş Mücadelesi vermiştir.  Biz ilk andan itibaren bu kutlu savunmada hiç bir zaman partimizi ön plana çıkarmadık. Hatta Ulaşabildiğimiz muhalefet ilçe Başkan'larımıza meydana gelerek bize katılmalarını ve mesaj sistemleri ile üyelerini davet ederek bu kutlu Mucadeleye destek olmalarını rica ettik.

Her akşam meydanda düzenlenen Milli Irade ve Demokrasi şölenlerine isteyen Siyasi Parti ve Stk temsilcilerinin kendilerini ifade ettiklerine şahit olduk. 
Bugün Hendek Meydanlarından yükselen bu zafer nidalarını eleştirenler konuya parti ve siyasi hamle yorumu yapanların Bu hain darbe girişimine
"15 Temmuz Darbe Tiyatrosu" başlığı atarak Halkın yüreğinden yükselen bu onurlu sesleri itibarsızlaştırma çabası içinde olanlardan farkı yoktur. 
Evet, nineler bile sokağa çıkmışken birileri vatanlarını, onurlarını, eşlerini, çocuklarını, geleceklerini, Demokrasiyi korumaya cesaret edememislerdir.

Bu Meydan hakkında konuşmayı, bu onurlu halkın, kendilerine makarnacı, göbeğini kaşıyan adam, diyenlerin Tv kanalını bile darbecilerden kurtaran bu onurlu ve şanlı Milletin yüzune bakmayı hak etmiyorlar.

Hendek Meydanı tüm Demokrasi ve Milli Irade  savunucularına açık olup sadece Milletindir düşüncesindeyiz. 

Bu vesile ile bir kez daha Vatansever Halkımıza Meydanları doldurma çağrısı yapıyor Vatanımızın bu aziz evlatlarının ellerinden öpüyorum 

Ali Kemal SOFU 
AKPARTİ İlçe Başkanı

YORUM EKLE
YORUMLAR
haluk
haluk - 3 yıl Önce

Ali İnci'den kankası bir numaralı dava arkadaşı Milletvekilimiz Şaban Dişli'nin hain darbeci Tümgeneral Memet Dişli olan kardeşini de meydanlarda telin etmesini istiyoruz.

SIRADAKİ HABER