Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Bakan İslam Yaşlılar Haftasını kutlamak için Hendek'e geldi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

İslam’dan Püsküllü’ye hayırlı olsun
 
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.


Protokol katıldı


Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam Hendek İlçesi’nde bir dizi ziyarette bulundu. Bakan İslam, bir süre önce milletvekilliği için istifa eden Ali İnci’nin yerine seçilen Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü de makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu. Bakan İslam’ın ziyaretine Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, İl Jandarma Komutanı Adnan Şimşiroğlu, Sakarya İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı, Hendek Kaymakamı Mehmet Yıldız, AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayları Ali İnci, Çiğdem Erdoğan Atabek, Mustafa Ayhan, belediye başkan yardımcıları Ahmet Kavakçı, Sinan Baylan ve daire müdürleri katıldı.


 
Çiçeklerle 3 sosyal hizmet aracı


Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’a nazik ziyaretinden dolayı teşekkür eden Başkan İrfan Püsküllü, “Hizmetlerimize Ali Başkanımızın bıraktığı yerden devam edeceğiz. Kendisi bizim örnek aldığımız ve her zaman destek alacağımız kişidir. 1999 yılında makamına gelen çiçekleri satarak ilçemize bir ambulans kazandıran Ali İnci başkanımızın yaptığı gibi makama gelen çiçekleri satıp iki adet sosyal hizmet aracı ve bir adet de içinde temizlik malzemeleri bayan ve erkek kuaför bulunacak olan araç aldık. Bu araçlar ile sosyal hizmet alanında mağdur vatandaş tespiti ve ihtiyaçları araştırılıp, bakıma muhtaç yaşlı vatandaşların bakımları yapılıp, evlerinin temizliği yapılacak.”dedi.
                             
İnci ve Püsküllü’ye övgü


Bakan İslam projesinden dolayı İrfan Püsküllü’yü projesinden dolayı tebrik ederek kendilerinin de mağdur vatandaşları tespit ettiklerini ve belli bir süre sonra bu çalışmaları belediyelere devredeceklerini söyledi. İslam, Hendek’in kendisi için çok farklı bir ilçe olduğunu söyleyerek, “Ali Başkanımız 16 yıl boyunca örnek çalışmalar imza attı. Sadece belediyecilik çalışmalarında değil sosyal hizmet alanında da örnek çalışmalar yapmıştır. Biraz sonra Hendek Belediyesi tarafından yaptırılan huzurevini ziyaret edeceğiz. Kendisine teşekkür ediyorum. Bizim kültürümüzde yardımlaşmaya dair çok güzel, zengin gelenekler var. Biz yardım etmeyi sadece ihtiyaç sahibiyle madden ilgilenmek olarak görmeyiz. Biz yardım ederken teşekkür bekleyen değil teşekkür eden bir geleneğe sahibiz.”dedi.


Hendek eski Belediye Başkanı ve AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ali İnci’de, Bakan Ayşenur İslam’a Hendek’e gösterdiği teveccühten ve güze sözlerinden dolayı teşekkür etti.


Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş ve protokol mensupları daha Hendek Belediyesi tarafından yaptırılan Huzurevi’ni ziyaret ederek Yaşlılar Haftası’nı kutladılar.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2015, 15:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dobra Dobra
Dobra Dobra - 5 yıl Önce

i̇stismar etmediğiniz bir yaşlılar kalmıştı. onları da istismar edin. size yakışır. mustafa ayhan adlı kişinin orada ne işi var. hendek'te ki ak kaymakamlık misyonunu tamamlayıp, aksaray ilinden akp deryasına kucak açmadı mı? hala istismar, hala siyasi rant.(!) insanda biraz edep olur....(!)

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 5 yıl Önce

sen git aksaray'da ki huzur evini ziyaret et. sana hendek'te yaşayan seçmenler değil, aksaray'da yaşayan seçmenler oy verecek. bakarsın bir bakan da aksaray'a gelir, şansına...(!) hendek'te üstlenmiş olduğun misyon sona erdi. rotanı yanlış yerlere çevirmişsin ak kaymakam...!!

metin
metin - 5 yıl Önce

aksaraydan gelmiş vatandaş :) ah siyaset ah

yener
yener - 5 yıl Önce

sankı hakkariye gıdıyorsun koruma ordusuyla gelmiş... sonra guven duymadığın bu halktan oy ıste .... bu hendeğe hakaraettir...

hendekli
hendekli - 5 yıl Önce

sayın bakan hendeği daha once bılemıyordu galıba seçimler yaklaşıca oğrenmiş

onuda yaktilar
onuda yaktilar - 5 yıl Önce

hep böyledir bu işler, ner de oy kaygıları varsa o raya yöneliyorlar, şimdi de belediye başkanı sondan birinci ekleyerek belediyeye verdikleri önemi bir kez daha ortaya koydular, ali inci'yi de yaktılar hayırlısı bakalım

hendekli
hendekli - 5 yıl Önce

sayın ali inci balkon konuşmanızda hendek halkına sızı demırle dovecem dedınız eee şimdi hendek halkından nasıl millet vekilliğine oy isteyeceğiniz chp bır mıllet vekılı banko sayın öz koçla mhpede ıkıtane millet vekılı cıkartırsa hendek halkını sız demırlemı dovecem derken hendek halkı sızı oyuyla dovecek 7 haziranda inşallah

SIRADAKİ HABER