Bin Çeşit Yapı Market

Asfalt çalışması son hız ekipler Çamlıca'da

Hendek Belediyesi, Büyükşehir Yasası ile mahalleye dönen köy ve beldelerde asfaltsız yol bırakmamak için başlattığı hummalı çalışma hızla devam ediyor. Bu kapsamda Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Hendek’in uzak mahallelerinde asfalt çalışmasına başladı.

Asfalt çalışması son hız ekipler Çamlıca'da

Bu yıl 37 bin ton asfalt dökeceklerini söyleyen İrfan Püsküllü merkez mahallelerde 20 bin ton ve uzak mahallelerde de 17 bin ton asfalt döküleceğini ifade etti. Çamlıca mahallesinde olan ekipler burada 1300 mt yolu asfaltlayacaklar. Çamlıca Mahallesinde birbirine bağlayan yolda asfaltlama çalışmaları başlatan ekipler, vatandaşların yüzünü güldürdü.

Mesafe ve mesai gözetmiyoruz

Hendek Belediyesi olarak ilçe genelinde yoğun bir asfaltlama programı başlattıklarını ve ekiplerin hızla çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Başkan İrfan Püsküllü,“Arkadaşlarımız ilçemizde uzak mahallelere ulaştı. İnşallah sezon bitmeden asfalt çalışmamızı tamamlayacağız. Bizim tek bir düşüncemiz var, o da hemşerilerimizin mutluluğu. Asfalt ve yol bakım hizmetlerimizi mesafe ve mesai gözetmeksizin sürdüreceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih sultan
Fatih sultan - 4 yıl Önce

Karaçökek köyünede bekleriz .asvalçı arkadaşları

SIRADAKİ HABER