banner194

Ak Parti Hendek Gençlik Buluşması coşkuyla gerçekleşti

Bu seçim Türkiye’nin kaderidir, Dünya mazlumlarının kaderidir

Ak Parti Hendek Gençlik Buluşması coşkuyla gerçekleşti
Kılıç, “7 Haziran’da saatlerimizi zafere ayarladık”

Bu seçim Türkiye’nin kaderidir, Dünya mazlumlarının kaderidir


AK Parti Hendek Gençlik Kolları tarafından düzenlenen Gençlik Buluşması büyük bir coşku ile gerçekleşti. Hendek Meydanında gerçekleşen buluşmaya 15 bin kişi katıldı.
 
AK Parti Hendek Gençlik Kolları tarafından düzenlenen gençlik buluşmasına AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Şaban Dişli, Hasan Ali Çelik, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Sakarya Milletvekili adayları Ali İnci, Recep Uncuoğlu, Bilgehan Doğru, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Tosun, Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Erci ve binlerce Hendekli katıldı.


Bu kişisel bir dava değil, ümmetin davasıdır


Ak parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’nun selamlama konuşmasının ardından söz alan AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Bilgehan Doğru “ Bu kadar coşkuyu gördükten sonra kim korkar 7-0 yapmaktan.  Biz bir dava için yola çıktık. Bu kişisel bir dava değil, ümmetin davasıdır. Bizler bu bilinçte olduğumuz sürece bizi hiçbir güç yıkamaz. Biz sadece Türkiye mazlumları için değil,  Dünya mazlumları için yola çıktık. Biz güçlü bir şekilde Ankara’ya gitmeliyiz. Bu gücü de Hendek’te görüyorum. İnşallah hep birlikte 7-0 yapıp bu hediyeyi Ankara’ya vereceksiniz “ Dedi.

İş bilenin kılıç kuşananın, 41 kere maşallah


AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci de konuşmasında “ Hendek’te dört dönem beni belediye başkanı seçen Hendek halkıma teşekkür ediyorum. Sizlerle çıktığımız yolda güzel hizmetler yaptık. Cumhurbaşkanımız Başbakanlığı döneminde Hendek’e geldiğinde, iş bilenin kılıç kuşananın, 41 kere maşallah diyerek bizim Hendek’te güzel hizmetlere imza attığımızı söylemişti. Bizler çalışmalarımızda hiçkimseyi mahcup etmedik. Hendek halkımdan destek istiyorum. Beni güçlü gönderin ki daha fazla hizmet edeyim sizlere “ Dedi.


Türkiye’nin temelinin atıldığı gün olacaktır


AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Recep Uncuoğlu da “ 7 Haziran birdaha bu memlekette zayıf hükümetler görmeyeceğiz yepyeni bir Türkiye göreceğiz. İnşallah inanıyoruz ki Sakarya ve ilçelerinin bütün işlerini 7 tane güzel insanla Sakarya’yı Türkiye’yi yepyeni ufuklara taşıyacak liderler seçeceksiniz ve sandıkta en güzel cevabı vereceksiniz. 7 Haziran, bir daha karartılmayacak Türkiye’nin temelinin atıldığı gün olacaktır” Dedi.


Bütün gücümüzü Ankara’dan alıyoruz


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, bir yıl önce de Hendek halkından destek istediklerini ve Hendek halkının kendilerini mahcup etmediğini belirterek “ Yine sizlerden destek istemeye geldik. Şimdi inşallah 7-0 yapmanın tam zamanıdır. Bizleri çok güçlü çıkarmanız gerekiyor. Biz bütün gücümüzü Ankara’dan alıyoruz. Çok çalışmamız gerekiyor. Beş vekilimiz var fakat bize beş yetmez yedi vekil göndermemiz gerekiyor. Sakarya’dan Ankara’ya çok güçlü bir ses vereceğiz inşallah ve 7 güzel insanı 7 Haziran da Ankara’ya göndereceğiz “ Dedi.


Ali İnci’yi sizlere, sizleri de Allah’a emanet ediyorum


AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli de bir selamlama konuşması yaparak “ Sizler hükümetimize, Cumhurbaşkanımıza ve Başbakanımıza olan güveninizi hep gösterdiniz. Bu coğrafyaya kesinlikle güçlü bir Türkiye gerekiyor. Güçlü Türkiye’nin başına güçlü hükümet gerekiyor. Başkanlık sistemi gerekiyor ve bunun için de 400 milletvekili ve Hendek gerekiyor. Ali Başkanın Hendek’te yaptıklarını biliyoruz. Hendek’ten güçlü bir şekilde gitmesi gerekiyor. Türkiye’de vekil adayı olarak seçilen iki belediye başkanından biri de Ali İnci’dir. 2023 hedeflerini hayal ederek destek verin. Ali İnci’yi sizlere, sizleri de Allah’a emanet ediyorum “ Dedi.


Bu seçim Türkiye’nin kaderidir


AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç da bir konuşma yaparak “ Bugün burada buram buram sevgi kokuları Sakarya’ya ve Türkiye’ye yayılıyor. Sizlerin sevgisi ve heyecanıyla yine iktidar olacağız inşallah. Bu seçim Türkiye’nin kaderidir, Dünya mazlumlarının kaderidir. 7 Haziranda saatlerimizi zafere ayarladık.


Konuşmaların ardından halkı selamlayan AK Partililer, vatandaşlara çiçek hediye ettiler. Hendek Meydanı’nda gerçekleşen mitinge katılan vatandaşların coşkusu “Sevda ile Aşk ile” şarkısının yazarı Volkan Arslan ve Merve Kayacı’nın konseri ile üst noktaya ulaştı.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2015, 15:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dobra Dobra
Dobra Dobra - 5 yıl Önce

onlar, karanlıklar içinde yaşamaya mahkum ettiğiniz soma'lı 301 maden şehidimiz.bu gün onların ölüme terk edilmelerinin birinci ölüm yıl dönümü. "onlar işiklar, si̇z de karanliklar i̇çi̇nde uyuyorsunuz." kendinizi 301 madencimizin yerin yüzlerce metre altında ölümlerinden sorumlu tutmadığınız belli. tabii canım siz hiç sorumlu değilsiniz. asıl sorumlu sanki malezya hükümeti (!) kandıranlar ve kananlardan, uyutanlardan ve uyuyanlardan oluşan bir kandırmaca, bir uyutmaca tiyatrosudur bu. siz keyfinizi hiç bozmayın. hiç bir şey olmamış gibi göbek atmaya devam edin.i̇şte sizin işçiye ve emekçiye olan saygınız. onların fıtratında ölüm, sizin fıtratınızda da gülüp oynayıp horon tepmek. 7 haziran da bu millet size hak ettiğiniz horonu teptirecek. bunu bilesiniz.

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 5 yıl Önce

köstereli; c.başkanının toplu açılış törenlerinde, akp mitinglerinde, tesis açılışlarında, o kadar çok ya Allah”, bismillah”, Allah-u ekber” kelamları o kadar kullanılmakta ve onunla da yetinilmeyip, kuran-ı kerim ile meydanlara çıkılmaktadır. sadece ben değil her müslüman bunun günah olduğunu bilir ve Allahın adı, besmele ve tekbirin kur'an-ı kerimde nasıl emrediliyorsa işte öyle dile getiririz. Allah ile aramızdaki bu bağ hiç kimseyi ilgilendirmez ve Allahın, kur'anın ve sevgili peygamberimizin sevgisini baş başa yaşarız. bu konuda da hiç kimsenin aklına ve yönlendirmesine de ihtiyacımız olamaz. ülke ve toplum sorunlarını dile getirmemi kıskançlık ve iftira olarak değerlendirme. güneşi balçıkla sıvayıp karartmaya bir fani olarak benim gücüm yetmez. bu gücü fanilerin değil de Allahın vasıflarında araman gerekir. bir de akp düzce milletvekilinin Allaha şirk koştuğu o "başbakanımız Allahın bütün vasıflarını üzerinde toplayan bir liderdir.” sözlerinde. esas sorgulaman gereken budur.

hendekli
hendekli @Dobra Dobra - 5 yıl Önce

hey yaşasın helal be helal

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 5 yıl Önce

13 milyon yoksul,3 milyon işsiz genç, perişan emekli,köylü ve memurlarımız, yok edilen hayvancılık ve tarım, ülkemizin dünyadaki itibarının beş paralık edilmesi, soma, ermenek ve diğer maden ocaklarında fıtratları ölüm olan madenci emekçilerimiz, ataması yapılmayan 350 bin öğretmenimiz, 1,370 milyar tl. mal olan ak saray,1000 tl. asgari ücret,pkk ve bebek katili öcalan ile yapılan gizli pazarlıklar,sahte belgelerle tsk'ne kurulan kumpas,bakan çocuk larının yatak odalarından çıkan para sayma makineleri ve para kasaları, banka genel müdürünün evinde ayakkabı kutularından çıkan milyonlarca dolar,rüşvet alan bakanların aklanması, rüşvet olarak alınan 700 bin tl.lık kol saati, yandaş müteahhitlerden alınan milyonlarca tl. tutarındaki rüşvet, ak sarayda su içtikleri 1000 tl değerindeki altın varaklı kadehler, gemicikler, büyük elçilerin, valilerin ve kaymakamların akp mensubu gibi çalışması, sınır dışında toprağımızda bulunan ecdadımıza ait türbenin sökülerek kaçırılması.artık yetmez mi..?

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 5 yıl Önce

evet zavallıyız.. çünkü öğretmen iken holding sahibi olmadık.çünkü yandaş ve yalaka olmadık.çünkü somada ölen madenci olduk.çünkü soma da tekme ve yumruk yedik.çünkü Allah ve din ile aldatmadık. çünkü yetim ve kul hakkı yemedik.çünkü ankarada coplandık.i̇stanbulda gazlandık.çünkü yatak odaları mızdan para sayma makineleri ve kasalar çıkmadı. çünkü öğretmen olduk.çünkü kadın olduk.çünkü üniversite harçlarından belimiz büküldü.çünkü teşeron işçilik kaderimiz oldu.çünkü gemicik lerimiz ve pırlanta mağazalarımız olmadı.çünkü yolsuzluk ve rüşvete bulaşmadık. çünkü büyük ihaleler den yüzde almadık.çünkü türk vatanı ve bayrak uğruna can verip şehit, kan döküp gazi olduk. çünkü milli orduya kumpas..(!)” kurmadık.çünkü çiftçi, emekli ve memur olduk. çünkü hukuk devletini aradık. çünkü şerefli insanlara kaset ile alçakça iftira atmadık.çünkü iş için akp il ve ilçe başkanı ile gençlik ve kadın kolları başkanlarını görüp partinize üye olduk.sizinle mukayese edildiğimizde, gerçekten zavallıyız.!

aydın köstereli
aydın köstereli - 5 yıl Önce

dobra dobra birde ya Allah bismillah allauekber desene yada devletin başına devlet gelecek de...zavallısınız zavallı.kıskançlıktan çatlayın güneş balçıkla sıvanmaz.saydıklarının alayı yalan iftira...

SIRADAKİ HABER