AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı’ndan 23 Nisan mesajı

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı’ndan 23 Nisan mesajı AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajla tüm çocukların bayramı kutladı.

Hendek Haber 23.04.2013, 15:46 23.04.2013, 17:31
 AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı’ndan 23 Nisan mesajı
 AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı’ndan 23 Nisan mesajı
AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajla tüm çocukların bayramı kutladı.

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajından çocuklarımızın ülkemizin geleceği olduğunu vurgulayarak şunları söyledi; Ülkemiz geçirdiği zor günlerin ve imkânsızlıkların ardından 23 Nisan 1920’de Türkiye Büyük Millet Meclisi açılarak Egemenlik halka geçmiştir. Böyle önemli bir gün Mustafa Kemal
Atatürk tarafından tüm dünya çocuklarına armağan edilmiştir. Kutladığımız bu bayramın Dünya’nın ilk ve tek çocuklara armağan edilmiş bayramıdır. Bizlerde bu bayramın atfedildiği geleceğimiz olan çocuklarımızın değerini bilerek çalışmalarımızı sürdürüyor ve yeni nesillerimizin bizden aldıkları bayrakları daha da ileri taşıyacaklarından şüphe duymuyoruz.

Geleceğin büyükleri olan çocuklarımızın ve bizlerin büyük bir heyecan içinde kutladığı bu bayramı bizlere armağan eden başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm gazi ve şehitlerimizi büyük bir şükranla yâd ediyor, ülkemiz ve dünya çocuklarının bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Yorumlar (0)
29
açık