Ahmet Özhan Sakaryalılarla Buluşuyor

Büyükşehir Belediyesi Ramazan Etkinlikleri kapsamında ünlü sanatçı Ahmet Özhan, Sakaryalılarla buluşuyor

Hendek Haber 12.07.2013, 11:33 12.07.2013, 12:38
Ahmet Özhan Sakaryalılarla Buluşuyor
 Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, “13 Temmuz Cumartesi günü Kent Meydanı’nda düzenlenecek Ahmet Özhan Konseri’ne tüm vatandaşlarımız davetlidir.

Konser, saat 23.15’te başlayacak” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Etkinlikleri tüm hızıyla sürüyor. Kent Meydanı’nda düzenlenecek programlar kapsamında 13 Temmuz Cumartesi günü, saat 23.15’te Ahmet Özhan bir konser verecek.

Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’nun katılımı ile 20. Ramazan Etkinliklerinin açılışını gerçekleştirdik.

Kent Meydanı’nda düzenlenen etkinliklerle vatandaşlarımızda Ramazan ruhunu daha canlı tutmak ve Ramazan ayının değerlerini ön plana çıkarmak için çalışıyoruz.

Bu yılki etkinliklerimiz kapsamında tasavvuf müziğinin önemli temsilcilerinden oluşan konser programlarının ilkini gerçekleştireceğiz.

Ramazan etkinlikleri kapsamında 13 Temmuz Cumartesi günü Kent Meydanı’nda düzenlenecek Ahmet Özhan Konseri’ne tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz. Programımız, saat 23.15’te başlayacak” dedi.


Yorumlar (0)
10
açık
Namaz Vakti 21 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı