banner194
banner194

“79 yılda yapılan fazlasını 13 yılda yaptık”

Seçim çalışmalarına büyük bir hızla devam eden Hendek eski Belediye Başkanı ve AK Parti Sakarya milletvekili adayı Ali İnci, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ile birlikte Kargalı ve Puna mahallelerinde ziyarette bulundu.

“79 yılda yapılan fazlasını 13 yılda yaptık”
 “Ben sizin evladınızım”

“79 yılda yapılan fazlasını 13 yılda yaptık”


Kargalı da meşalelerle karşılanan Ali İnci, coşkulu kalabalığa hitap etti.


Bizim yaptıklarımız anlatmakla bitmez


Selamlama konuşması yapan AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, “Biz AK parti olarak Cumhuriyet tarihinde 79 yılda yapılanlardan çok daha fazlasını 13 yılda yaptık.  Denenmişlerden bu ülkeye bir şey gelmediğini geçmiş dönemlerde gördünüz. Ülkemiz ve bizim için çok önemli olan 7 Haziran genel seçimlerinde  sizlerden destek istiyoruz” Dedi.


Hendek milliyetçiliği yapma zamanı


Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ise yaptığı konuşmada, “İlçemize 16 yıl kesintisiz hizmet veren başkanımızdan  hizmet bayrağını aldık. Görevimizin kutsallığının farkındayız.  Ali İnci başkanımız,  ilçemizi soyadı gibi bir inci yaptı. Şimdi sıra vekillikte. Vekilimiz İnci, ilçemizin eskisini, yenisini, önünü arkasını, tüm sorun ve yapılması gereken yatırımları çok iyi biliyor. Zaman Hendek Milliyetçiliği yapma zamanıdır. Bizler bu kutsal görevde hizmetleri kaldığı yerden devam ettireceğiz.”diye konuştu.


Yakın mahallere doğalgaz


Başkan İrfan Püsküllü, “Vekilimiz Ali İnci inşallah milletvekili olduğunda Hendek özlemini duyduğu yatırımları ilçemize çekecek ve ilçemiz şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonraki dönemde de  rol model ilçe olmaya devam edecektir.” diyerek önümüzdeki günlerde ilçenin  merkezine yakın mahallelerine doğalgazın geleceği müjdesini verdi.“Tüm partililerden destek istiyorum”
 
Alkışlarla konuşmasına başlayan AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci, “Hendeklilere 16 yıl kesintisiz hizmet yaptım.  Beni sizler çok iyi biliyor ve tanıyorsunuz. Benim size kendimi  tekrar tekrar anlatmama gerek var mı? Bu dönem genel seçimlerde Hendek ilçesine vekillik görevi verildi. Bu bir şanstır ve bu şansı fırsata çevirmek Hendek halkının elindedir. Şunu iyi bilmelisiniz ki milletvekillerini gücü seçildikleri bölgelerde aldıkları oylarla ölçülüyor. O nedenle beni Sakarya’nın tüm ilçelerinden daha fazla bir oy oranı ile Ankara’ya göndermelisiniz. MHP, CHP, ANAP ve Saadet partisine gönül veren kardeşlerimden destek bekliyorum” diye konuştu.


Fatih gemileri karadan,


Erdoğan treni deniz altın yürüttü


 


Ali İnci, ülkede AK Parti döneminde çok büyük projelere imza atıldığını yineleyerek, “Ülkemiz sağlıkta, eğitimde çağ atladı. Şu kadarını söyleyeyim dün Fatih Sultan Mehmet gemileri karadan yürüterek denizden geçirdi. Bugünse  Recep Tayyip Erdoğan insanları,  taşıtları ve hızlı trenleri deniz altından yürütüyor” sözleri alkışlarla kesildi.
 
“ Nevzat abi, bunu haketmedi”


Puna Merkezi’nde bulunan kıraathanenin bahçesinde vatandaşlara hitap eden  İnci konuşmasında Hendekli olan Nevzat Ercan’ın ilçeye yaptıklarının asla inkar edilemeyeceğini vurgulayan Milletvekili adayı Ali İnci “ Bugün ilçemizde üniversite varsa, bugün ilçemizde organize sanayi bölgesi varsa hepsi Nevzat abimizin eseridir. Ancak ne hazindir ki 3 Kasım seçiminde yeni kurulan Genç Parti’nin aldığı kadar oyu ilçemizden alamamıştır. Ki Nevzat abimiz bunu  hak etmemiştir. Ben Ali inci olarak sizlerin evladıyım.  Hangi partiden hangi siyasi görüşten olursanız olun  Hendek’in Ankara’da bir vekili olması çok çok önemli. Sizlerden destek bekliyorum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2015, 18:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dobra Dobra
Dobra Dobra - 5 yıl Önce

"zaman hendek miiliyetçiliği yapma zamanıdır..." demişsin. "biz her türlü milliyetçiliği ayaklarımızın altına aldık." diyen birisini lider olarak kabul eden zihniyetin müridini asla vekil olarak tayin etmeyiz. bir de chp, mhp, saadet partilerine gönül veren vatandaşlarımızdan destek bekliyorsun. hangi yüzle ali inci? bırak farklı partilerin tabanından sana oy gelmesini beklemeyi de kendi tabanınız bile 7 haziranda size karşı tavır alacak. hani sen sakaryanın incisi idin? hani sakarya da 7-0 alacaktınız? o zaman bu oy dilenmesi de neyin nesi...(!)

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 5 yıl Önce

ayhan bal'da hendek'li değil mi? o da bizim evladımız. birileri 13 yıldır bir şeyleri bir yerlerden yürütüyor ama nereden? türk halkı artık bunların farkına vardı.eğitim işine hiç girme ali inci. çağdaş eğitim sistemini allak bullak ederek gerici bir eğitim sistemini dayatan siz değil misiniz? ayrıca eğitim kökenli birisi olarak hendek lisesinin girişine yaptırdığın o "umumi hela" yı unuttuğumuzu da sanma sakın. okula giden ve okuldan çıkan çocuklarımızın o rezil manzaranın önünden nasıl geçtiklerini biz biliyoruz. i̇şte sizin eğitime atlattığınız çağ da bu (!) kim hendeğin, kim bu vatanın evladı, bırak da ona biz karar verelim.sen ve zihniyetin neye layıksanız onu göreceksiniz 8 haziran sabahında.

Bir Hendekli
Bir Hendekli - 5 yıl Önce

editor hangi tarafa servis yaptiginiz acik ve belli, cunku yazdigim yorumu yayinlamamissiniz. unutmayin sira sizede gelecektir.

Editör
Editör @Bir Hendekli - 5 yıl Önce

biz hakaret içermedikçe yorumlara sansür uygulamayan bir internet sitesiyiz. yorumların onayı hususunda haklısınız. hafta sonu olması sebebiyle yorumlara geç onay verdik. biz hiç bir şeyin sırasını beklemedik bekleyenler düşünsün. saygılarımızla

SIRADAKİ HABER