banner194

2 Yıldır Geçici Çözümler üretiliyor… 

Hendek D-100 karayolu üzerinde yer alan Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesinin D-100 bağlantı yolu, her yağmurda çamura bulanıyor… Her yağışta yolun üst alanında yer alan, fındık tarlasındaki kızıltoprak d-100 karayoluna sağanak yağışla birlikte gidecek bir yer bulamıyor, d-100 karayoluna akmakta. 

Yağışlar sonrasında akan sağanak yağmur suları, D-100 hendek istikametine yol bulmak üzere, devam etmekte gelin görün ki heyelan bölgesi olarak nitelendirilen Küçük Sanayi Kavşağına kadar akan sağanak yağış suları, heyelan bölgesine akarak küçük göletler oluşturmaktadır.

Çözüm olarak bir ekip gönderin, yola gelen kızıl toprağı sıfıyalı mi kaldıralım, bizim gözlemlediğimiz 2 yıldır aynı sorun yaz kış devam etmekte, her sağanak sonrası bir ekip gönderin geçici bir önlem alınsın, bu kadar geçici yaşıyoruzki , bir ekip gönderin çözsünlerle göz göre göre büyük problemlere buyur ediyoruz. 

Çıkarılması gereken derslerin üstünü balçık sıvası, sağanak yağışları her seferinde üstünü yeniden açıyor… 

HEndek Yukarı Hüseyinşeyh mahallesi yetkililerin kesin çözüm üretmesini bekliyor...
 
Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2018, 14:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nuri
Nuri - 11 ay Önce

geçici yaşıyoruz, sen ne anlatıyorsun , sorunların üstünü örmek için efor sarfettikleri kadar sorunu çözmek için sarfetseler ihya olur bu memleket , yazık

SIRADAKİ HABER