Bin Çeşit Yapı Market

2. OSB Hendek Belediyesi elele

Hendek OSB Yeni yönetimi Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü makamında ziyaret etti.

2. OSB Hendek Belediyesi elele

Sanayi - Belediye elele

 
Hendek OSB Başkanı Şükrü Bodur ve yönetim kurulu üyeleri Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü ziyaret ettiler. Bir süre önce yapılan seçimle 2 yıllığına göreve seçilen Hendek OSB Başkanı Şükrü Bodur verdiği destekten dolayı Başkan Püsküllü’ye teşekkür ederek, “Hendek’te tüm kurumlarla uyum içerisinde çalışarak bulunduğumuz bölgeye gücümüz yettiği kadar destek vermekten mutluluk duyarız. Bizlerin olabileceği her alanda işbirliğine hazırız” dedi.

Başkan İrfan Püsküllü’de yeni yönetime başarılar dileyerek, “Sanayi bizim için çok önemli. Organize Sanayi Bölgesi’nin ilçemizde gelişebilmesi için çok emek verdik. İlçemizdeki en büyük sorun işsizlikti. Ama bugün yapılan yatırımlarla anonsla işçi arayan bir ilçe konumuna geldik. Sanayiye her zaman destek olduğumuz gibi bundan sonra da destek olmaya devam edeceğiz.

Hep birlikte şehrimiz için çalışıyoruz. Hemşerilerimizle, esnafımızla, sanayicilerimizle, gençlerimizle, kadınlarımızla Hendek’in geleceğini inşa ediyoruz. İnşallah bu inşa hızlanarak devam edecek” ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2015, 17:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER