Türkiye'de Karate Hendek’ten sorulur oldu

Türkiye Çocuklar Karate Şampiyonası’nda şampiyon olan İrem Durmaz ve Aslıhan Aygüneş Sırbistan’da düzenlenecek olan Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecekler.

Türkiye'de Karate Hendek’ten sorulur oldu
banner180

 Durmaz ve Aygüneş Sırbistan yolcusuTürkiye Çocuklar Karate Şampiyonası’nda şampiyon olan İrem Durmaz ve Aslıhan Aygüneş Sırbistan’da düzenlenecek olan Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecekler.

16-18 Mart

Antalya’nın Alanya ilçesinde gerçekleşen ve yaklaşık 1500 karatecinin katıldığı Türkiye Karate Çocuklar Şampiyonası’nda 30 kg ve 45 kg’nda şampiyon olan İrem Durmaz ve Aslıhan Aygüneş Milli Takıma girmeye hak kazanarak 16-18 Mart 2012 tarihleri arasında Sırbistan’n başkenti Karabağ’da yapılacak olan Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecekler.

“Ödüllendireceğiz”

Antrenör Nurkan Kayacık ile birlikte Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’yi ziyaret eden Durmaz ve Aygüneş şampiyonluk sözü verdiler. Başkan İnci, minik sporcuları ve Antrenör Nurkan Kayacık’ı tebrik ederek Sırbistan’dan derece beklediğini söyledi. Naşkan İnci, başarılı olan tüm sporcuları da ödüllendireceklerini sözlerine ekledi. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER