Hendekli sporcular İtalya yolunda

Sakarya ili hendek ilçesi nin güzide sporcularından olan Buşra Tosun ve Nurcan Çiçek, Kuşadası’nda milli takım kampında olaldukları belirtirken katılacakları İtalya da düzenlenecek olan Akdeniz Kupası’nda madalya dönmeyi hedeflediklerini belirtti.

Hendekli sporcular İtalya yolunda
banner180
15-25 Ağustos tarihlerinde Kuşadası’nda Milli Takım Kampında hazırlıklarını sürdüren Hendek Belediyesi sporcuların dan Buşra Tosun ve Nurcan Çiçek 2-4 Eylül tarihleri arasında İtalya’da yapılacak olan Akdeniz Kupası’ndan madalyayla döneceklerini söylediler.  Milli takım hazırlık kampında iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini söyleyen ve sporcuların moral ve motivasyonlarının iyi olduğunu söyleyen Antrenör Nurkan Kayacık, sporcularına güvendiğini ve onlarla her zaman gururu duyduğunu ifade ederek, Hendek’e yeni şampiyonluklar getirmekten gurur duyacağını ifade etti. Akdeniz Karate Şampiyonası’nda 14 ülke ve 420 sporcunun katılacak.
14-16 Ekim tarihleri arasında Malezya’da yapılacak olan Ümit Genç 21 Yaş altı Dünya Karate Şampiyonası’nda mücadele edecek olan Tosun ve Çiçek, Sakarya’ya çifte mutluluk yaşatmak istediklerini belirttiler. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER