Hendek Karate takımı Samsun´a damgasını vurdu

Samsun´da 3-5 Mayıs tarihlerinde yapılan İlköğretim okullar arası Türkiye Karate şampiyonasında ilimiz Karatecileri toplam 8 madalya alarak büyük bir başarıya imza attılar.

Hendek Karate takımı Samsun´a damgasını vurdu
banner180

Antrenörler Nurkan Kayacık,Seçkin Küçükseller ve Emel Sınırcı Samsun´da yapılan İlköğretim okullar arası Türkiye karate şampiyonasında İlimizi temsil eden Karate takımı toplam 23 sporcu ile katıldı.Karate takımı 3 Altın Madalya,3 Gümüş Madalya ve 2 Bronz madalya alarak şampiyonaya damgasını vurdu.

İlköğretim Okullar arası Türkiye Karate Şampiyonasında Furkan Önoğul,Kübra Yıldız ve Oğuzhan Kabasakal Altın madalya alırken,Taner Koç,Kübranur Büyüktazim ve Berkay Şenol Gümüş madalya,Enes Malik Ateş ve Furkan Kaya Bronz madalya aldı.

Antrenör Nurkan Kayacık " İlköğretim Okullar arası şampiyonası sporcularımız açısından güzel geçti.Turnuvaya ilimizin damga vurması bizleri çok mutlu etti.Her geçen gün minik sporcularımız kendilerini geliştirerek daha çok başarılı olacaklarına inanıyoruz" dedi.

Karate İl Temsilcisi Özcan Cesur " İlimizi başarı ile temsil eden Antrenörlerimiz ve sporcularımızı tek tek kutluyor başarılarının devamını diliyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER