Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Futbol’da Akyazı – Hendek Kardeşliği

U-13lerin Akyazı Hendek dostluğunun pekiştiği bir görünüm. Yenmek yenilmek fazla önemli değil, önemli olan her iki ilçe sporseverlerinin ve spora gönül verenlerinin gerip görmeleri gereken bir maçtı.

Futbol’da Akyazı – Hendek Kardeşliği
Hendek  Boğaz spor  kulübü başkanı Orhan Topçu ,Sakarya Düzce Bolu, İzmit  illerinin  Ülker  başbayiliğini ve distribütörlüğünü yapan  Orhan Koca BIYIK’a  daha önce  birlikte çekilmiş  olan  fotoğrafını, kendisine yapmış olduğu ziyarette kendisine verilen  fotoğrafı gören Orhan KOCABIYIK'ta   duygulanıp  Hendek Boğaz Spor kulübü  Başkanı  Orhan TOPÇU'ya teşekkürlerini  iletirken spor konusunda  her zaman Orhan TOPÇU nun  yanında olacaklarını  belirtti.


Akyazı Atatürk Stadında muhteşem bir maç


U-13lerin Akyazı Hendek dostluğunun pekiştiği  bir  görünüm. Yenmek  yenilmek  fazla  önemli  değil, önemli olan  her iki ilçe sporseverlerinin ve spora gönül  verenlerinin  gerip  görmeleri  gereken bir maçtı. Tabi  bunun yanında  kulüp  başkanlarının  eski dostluklarının pekiştiği  ve ASKF  Başkanı Hüseyin KAMA'yı  da tebrik  etmek  gerekiyor. Onun sayesinde bu çocuklar böyle sahalarda  kişiliklerini  geliştirip  kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını önlüyor ve çocukları spora özendiriyorlar.


Başkanı tebrik ediyor, başarıların devamını diliyoruz. YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER