Yeni AK Parti Hendek İlçe yöneticileriyle bir araya geldi

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, yeni seçilen AK Parti Hendek İlçe Yönetimi ile kahvaltıda bir araya geldi. İlçe Başkanı Sofu ve Belediye Başkanı Püsküllü konuşmalarında ‘birlik beraberlik’ mesajını paylaştılar.

Siyaset 15.12.2017, 11:16
Yeni AK Parti Hendek İlçe yöneticileriyle bir araya geldi

‘ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLER DAHA DA GÜZEL OLACAK’

Bizler her zaman yanınızdayız, destekçiniziz

3. dönemine başlayan İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, “Bundan sonraki süreçte tüm yönetim kurulu üyelerimiz ve teşkilatımızın tüm mensupları ile birlikte ele ele, yan yana beraber Hendek’e hizmet edeceğiz. Bizler her zaman destekçiniziz, sizlerin yanındayız. İnşallah Hendek’te daha güzel günleri hep birlikte inşa ederiz. Bize zaman ayırdığınız için teşekkür ediyorum ”dedi.

Önümüzdeki günler daha da güzel olacak

Yeni yönetime hayırlı olsun dileklerinde bulunan Başkan İrfan Püsküllü, “Öncelikle başta ustalık dönemine başlayan İlçe Başkanımız Ali Kemal Sofu ve yönetimini tebrik ediyorum. Önümüzdeki günler çok daha güzel olacak.  Biz siyaseti her zaman millete, topluma hizmetin bir aracı, vasıtası olarak gördük. Dolayısıyla bu ülkeyi layık olduğu yere taşımak, dünyada İslam ülkelerin birliğini beraberliğini sağlamak, Türkiye’nin güçlü bir ülke olmasını, dünyada söz sahibi bir ülke olmasını hedefleyen bir anlayış ile yola çıktık ve bugün de gelinen noktada çok önemli aşamalar kaydedildiği bir gerçek. Ama daha yapmamız gereken de çok iş var. İşte yenilenen kadrolarımızla hedeflenen, arzu edilen Türkiye’ye ulaşacağız AK Parti iktidarı ile yatırımları her geçen gün artan ilçemize daha güzel hizmetlerin gelmesi için birlik olmamız gerekiyor. İnşallah hep beraber kardeşlik ve birlik beraberlik içinde 2019 yılındaki seçimleri de başarılı bir şekilde bitireceğiz.

İlçemizin inşasına hep beraber katkı vereceğiz. Görevinizde başarılı olacağınıza kalpten inanıyorum” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (1)
abdulhamit han 4 yıl önce
Bu saltanatinizin sonu yavas yavas geliyor.Ilk secimde bu millet adaletsizligin hukuksuzlugunuzun ve gizli fetoculugunuzun hesabini soracaktir.
4
açık
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı