banner194
banner194

Teşekkür ve kınama

Hendek Gençlik Platformu üyelerine ülkemizi milletimizi düşünüp sorumluluk alıp gerçekleri yalın bir şekilde halkımıza tekrar ulaştırıp hatırlattıkları için teşekkür ederiz .

Teşekkür ve kınama
Siz gençlik kırmadan, dökmeden, yakmadan, yıkmadan, kamuya, vatandaşa zarar vermeden, yüreğinizde taşıdığınız  Vatan sevgisi ,Millet sevgisi ,Ümmet sevgisi ile uyuyan ,uyutulmaya çalışılan ,kandırılan ve kandırılmaya çalışılan halkımıza tekrar o günleri hatırlatmaya çalışmanız  güzel bir sorumluluk örneğidir. Vatanımız ve milletimiz için kim faydalı çalışma yapıyor yapmaya çalışıyor ise  taraflı tarafsız partili partisiz her genç bizim için değerlidir.  Bu tür gönül calışması yapan tüm gençlere teşekkür ederiz ve ülkemizin her karesinde olmalarını dileriz. Biz partimiz aleyhine yürütülen yalan ve iftira kampanyalarının kararını HALKIMIZ a bırakırken gençlerin sadece doğruları Ak Parti öncesi dönemin gazete başlıklarını derleyerek hazırladıkları  bir çalışmayı dagıtmalarını engellemeye çalışan eski Türkiye zihniyetini ESEFLE kınıyoruz.


Hendek Ak Parti Teşkilatı 

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2015, 11:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dobra Dobra
Dobra Dobra - 5 yıl Önce

yüreğinizde bir miktar vatan sevgisi, millet sevgisi, ümmet sevgisi varsa eğer; içinde bulunduğumuz şu mübarek "berat kandili" yüzü suyu hürmetine ve Allah aşkına kul ve yetim hakkı yemenin, rüşvetin, hırsızlığın, Allah ve din ile aldatmanın, Allah'a şirk koşmanın, devlet malını talan etmenin ve israfın günah olduğunu bunu yapanların da günahkar olduğunu söyleyin bakalım. 2002 öncesi günleri gündeme getirip içinde bulunduğunuz çok zor durumu kamufle etme gayretleri yerine 2002 - 2015 arasındaki günlerden bahsedin. Allah ve hz. muhammed (sav) aşkına. bunu yapın biz de sizin cami avlusunda yaptığınız bu propagandaya engel olan gençleri "esefle kınayalım...(!)"

sandık
sandık - 5 yıl Önce

2002 den beri ak oylar sürekli yükseldi . Bundan daha acıklayıcı cevap olabilirmi.

SIRADAKİ HABER