Sakarya'da YERLİKAYA ile bir araya geldi

Cumhur ittifakı AK parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal SOFU Sakarya Üniversitesi Kampüsünde Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı, Cumhurbaşkanı baş danışmanı Hamza YERLİKAYA ile bir araya geldi.  

Hendek Siyaset 04.03.2019, 20:14
Sakarya'da YERLİKAYA ile bir araya geldi

YERLİKAYA’DAN SOFU’YA SPOR YATIRIMLARINDA DESTEK SÖZÜ

Yerel seçim çalışmaları üzerine istişare ve değerlendirmelerde bulunarak, geçen diyalogda Bakan Yardımcısı Sn. Hamza YERLİKAYA,  SOFU’ya spor alanındaki yatırımları ile ilgili destek vereceğinin müjdesini verdi. 


Sözü Aldık


Sayın Bakan Yardımcımız ile sohbetimiz esnasında Hendek’te hayata geçirmeyi hedeflemiş olduğumuz özellikle gençlerimize yönelik Spor ve Kültürel alanda ilçemize yeni imkanlar sağlayacak projelerimizden bahsettik. Projelerimizi beğeni ile dinleyen YERLİKAYA hedeflerimizi takdir ile karşıladı. İlçemizde gerçekleştirmeyi düşündüğümüz ve ciddi kazanımlar sağlayacağımız yatırımlarda destek olacağının sözünü bizlere veren YERLİKAYA Hendek’i en yakın zamanda ziyaret edeceğini ve projeler üzerine daha detaylı görüşmeler yapacağımızı ifade etti.  

Haber:  Ak Parti Hendek Skm ( Seçim Kordinasyon Merkezi ) Basın Bülteni

Yorumlar (2)
Güler 3 yıl önce
Ya söz alsan ne olur, sosyal tesisler yapılmış yapılacağı kadar, durduğu yerde çürüyor, taa anasının gözüne yapmışsınız, olsa ne olur olmasa ne olur, palavradan kim ölmüş, söz müş yazık sığ sığ siyasetlerinizle seçmeni kandıramıyacaksınız
Mesur 3 yıl önce
hep aynı nakaratlar bunlar, ak parti spor bakanı, utanmasalar ak parti olmasa dünya duracak diyecekler, dini siyasete bandıra bandıra devam eden bu zihniyete oy yok, bende defalarca hacca gittim, bende 5 vaktimi kılıyorum ama velakin ak partili değilim...
12
parçalı bulutlu