Bin Çeşit Yapı Market

Protokol kurallarına uyulmamasını protesto ettiler

  Sakarya'da düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenlerinde yaşananlar konusunda Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya İl Başkanlığı tarafından protesto edildi.

Protokol kurallarına uyulmamasını protesto ettiler

  İlimizde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı töreninde AKP Sakarya İl Başkanının protokol kuralları ve nezaketine aykırı olarak önce İl Jandarma Alay komutanının yerine oturması ve komutanın kendine boş yer araması dikkat çekmiştir.

     Akp Sakarya İl Başkanının daha sonra yine büyük bir rahatlıkla milletvekili Sn Mustafa İsen'e ait yere oturmasına tepki koyan milletvekilimiz Sn Zihni Açba ile birlikte tören alanını terketmiş bulunmaktayız.Göstermiş olduğumuz bu tepki Türk milleti adınadır.

      Özellikle belirtmek isteriz ki Türkiye Cumhuriyeti Devleti "parti devleti" değildir.Türkiye Cumhuriyetini "parti devleti" olarak gören ve onun İl Başkanı olduğunu düşünenler bu rüyadan acilen uyanmalıdırlar.

M.Levent Bülbül
Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya İl Başkanı

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2016, 07:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem Gedik
Adem Gedik - 4 yıl Önce

boş bulunmuş ilk sıraya geçmiş ne varyanı bunda, boşlukları dolduruyor kendini vekilliğe hazırlıyor.

Vuslat Eri
Vuslat Eri - 4 yıl Önce

arkadan göremiyordu heralde ondan öne geçti, geçmiş olsun, yapılmaması gereken bişiydi, alçak gönüllü muhalefet vekillerinden özkoç neden buna tepki göstermedi anlamadım, açba farkettiyse oda farketmiştir, keşke her ikiside tavırlarını koysalardı

SIRADAKİ HABER