banner194

Muhtarlar Derneği ve Ziraat Odasını Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya Milletvekili Engin Özkoç Hendek Muhtarlar Derneğini ziyaretinde Dernek Başkanı İsmet İskefyeli ve muhtarlarla bir araya geldi.

Muhtarlar Derneği ve Ziraat Odasını Ziyaret Etti
Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya Milletvekili Engin Özkoç Hendek Muhtarlar Derneğini ziyaretinde Dernek Başkanı İsmet İskefyeli ve muhtarlarla bir araya geldi.

Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı İsmet İskefyeli yaptığı konuşmada muhtarların sorunlarına değinerek yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi  verdi. Muhtarlar olarak Telekom ve Sedaş tan hizmet alımlarında karşılaştıkları güçlükleri belirtti.

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç yaptığı konuşmada ülkemizin son günlerde karşılaştığı terör belasından kurtulmasının öncelikleri olduğunu belirterek tüm yurttaşları kucaklayıcı bir siyaset izlenmesini, hiç kimsenin  ötekileştirilmemesi gerEktiğini belirterek muhtarların bu konuda öncülük yapmasının önemine değindi.

Sakarya Milletvekili Engin Özkoç Hendek  Ziraat Odası Başkanı Hayri Duran'ı  makamında ziyaret etti.Hendek Ziraat Odası Başkanı Hayri Duran çiftçilerin sorunlarına değinerek Milletvekili Engin Özkoç la her zaman dialog halinde olduklarını belirterek seçimden sonra oluşacak yeni mecliste çiftçilerin sorunlarının öncelikli olarak görüşülmesini belirtti.Milletvekili Engin Özkoç her zaman çiftçilerin yanında olduklarını belirterek Başkan Hayri Duran'ın taleplerinin haklı olduğunu,çözümü için çalışacaklarını söyledi
Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2015, 22:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER